Remont odcinka drogi powiatowej nr 1188N Kupin - Wólka Majdańska
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00475486
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00475486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-28 14:38
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35c9191b-e78c-429e-9a4c-3274a7795653
- Identyfikator
- 7441504874
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475486 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinka drogi powiatowej nr 1188N Kupin - Wólka Majdańska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510854569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 33A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-ilawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-ilawski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9589251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont odcinka drogi powiatowej nr 1188N Kupin - Wólka Majdańska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35c9191b-e78c-429e-9a4c-3274a7795653
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012545/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont odcinka drogi powiatowej nr 1188N Kupin - Wólka Majdańska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DI1.260.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odcinki drogi powiatowej nr 1188N przeznaczone do remontu znajduje się na terenie gminy Zalewo
w powiecie iławskim w województwie warmińsko - mazurskim. W ramach zadania przewidziano do remontu odcinek o długości 1200 mb – msc. Mazanki gmina Zalewo. Obecnie droga posiada asfaltową nawierzchnię jezdni o szer. 4,20m w znacznym stopniu wyeksploatowaną (zniekształcenia poprzeczne, liczne spękania ubytki). Droga posiada odwodnienie powierzchniowe do rowów przydrożnych. Celem remontu jest poprawa stanu technicznego nawierzchni jezdni i zjazdów oraz uporządkowania pasa drogowego łącznie ze wzmocnieniem poboczy. Zakres robót nie obejmuje ingerencji w konstrukcję jezdni i nie ingeruje w istniejące uzbrojenie terenu. Zaprojektowano remont istniejącej jezdni o nawierzchni z asfaltobetonu wraz z remontem istniejących dwóch przepustów pod drogą. Trasa drogi w planie jak i w przekroju podłużnym została dostosowana do istniejącego odcinka drogi oraz konfiguracji terenu. Oś drogi projektowanej dopasowano do istniejącego stanu drogi, niweletę drogi należy prowadzić w nawiązaniu do istniejącej jezdni. Nawierzchnie jezdni zaprojektowano z asfaltobetonu. Przekrój poprzeczny jezdni zaprojektowano jako daszkowy - spadki poprzeczne należy nawiązać do istniejącej nawierzchni drogi. Przy jezdni zaprojektowano pobocza gruntowe szerokości 0,5 m wzmocnione kruszywem stabilizowanym mechanicznie 0/31,5. Remont drogi nie zmienia układu spływu wód deszczowych. Zaplanowano usunięcie chwastów i zakrzaczeń z pasa drogowego nie objętych żadną formą ochrony. Drzewa znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie prowadzonych robót należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Remont drogi nie zmienia układu spływu wód deszczowych. Wielkość zlewni pozostaje be zmian. Wszystkie wody zostają odprowadzone powierzchniowo do istniejącego systemu odwodnienia terenu w postaci istniejących rowów drogowych. W ramach inwestycji należy ustawić stałe oznakowanie na całym odcinku drogi powiatowej nr 1188N Kupin – Wólka Majdańska (łączna długość DP 1188N – 12 501,00 mb)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 967840,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1220710,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 967840,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych "STRZELBUD" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811807578
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 967840,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-06| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |