Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00419454
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00419454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-11 15:50
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a8926d2-f81b-4680-aadb-f02f1f502f89
Identyfikator
8971798677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rożki angielskieCzęści i akcesoria do instrumentów muzycznychObojePuzony

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00419454 z dnia 2025-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów
dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8971798677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-071

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfm.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfm.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a8926d2-f81b-4680-aadb-f02f1f502f89

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów
dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a8926d2-f81b-4680-aadb-f02f1f502f89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00080019/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa instrumentów klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów muzycznych dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405348

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.216.TP26.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Rożek angielski z przedłużką do dźwięku B, model Gebruder Monnig 180 AM lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37314800-0 - Rożki angielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37320000-7 - Części i akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Obój, model Marigaux M2, z dodatkową główką lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37314200-4 - Oboje

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Puzon tenorowy THEIN, model SOLOIST lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37312200-0 - Puzony

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Zestaw akcesoriów do kotłów zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 4.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37320000-7 - Części i akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku istotnej rozbieżności treści ogłoszenia o zamówieniu z dnia 3 września nr 2025/BZP 00405348/01 względem dokumentów zamówienia, a polegającej na wskazaniu w ww. ogłoszeniu strony prowadzonego postępowania innej niż w specyfikacji warunków zamówienia, wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, ponieważ skutkować będzie naruszeniem zasad prowadzenia postępowania określonych w art. 16 Ustawy.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia przedmiotowego postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku istotnej rozbieżności treści ogłoszenia o zamówieniu z dnia 3 września nr 2025/BZP 00405348/01 względem dokumentów zamówienia, a polegającej na wskazaniu w ww. ogłoszeniu strony prowadzonego postępowania innej niż w specyfikacji warunków zamówienia, wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, ponieważ skutkować będzie naruszeniem zasad prowadzenia postępowania określonych w art. 16 Ustawy.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia przedmiotowego postępowania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku istotnej rozbieżności treści ogłoszenia o zamówieniu z dnia 3 września nr 2025/BZP 00405348/01 względem dokumentów zamówienia, a polegającej na wskazaniu w ww. ogłoszeniu strony prowadzonego postępowania innej niż w specyfikacji warunków zamówienia, wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, ponieważ skutkować będzie naruszeniem zasad prowadzenia postępowania określonych w art. 16 Ustawy.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia przedmiotowego postępowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku istotnej rozbieżności treści ogłoszenia o zamówieniu z dnia 3 września nr 2025/BZP 00405348/01 względem dokumentów zamówienia, a polegającej na wskazaniu w ww. ogłoszeniu strony prowadzonego postępowania innej niż w specyfikacji warunków zamówienia, wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, ponieważ skutkować będzie naruszeniem zasad prowadzenia postępowania określonych w art. 16 Ustawy.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia przedmiotowego postępowania.

2025-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy