„Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli” w ramach projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” - III

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00419589
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00419589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-11 22:14
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-788983e1-b06e-4c3f-bc93-4921195dfeb8
Identyfikator
8341039349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00419589 z dnia 2025-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli” w ramach projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” - III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000094461

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Blich 10

1.5.2.) Miejscowość: Łowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stazprzepustka@zsp2lowicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp2lowicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-788983e1-b06e-4c3f-bc93-4921195dfeb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli” w ramach projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” - III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-788983e1-b06e-4c3f-bc93-4921195dfeb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064034/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 "Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów" ramach projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest realizowane w ramach Projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, FELD.08.08-IZ.00-0059/23-00.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00403330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP2.CKZ.ZP.26.59/23.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 24000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiot zamówienia: „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli” w ramach projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” - III. Zadania realizowane jest w ramach projektu Nr FELD.08.08-IZ.00-0059/23-00 pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027.
3.2. Przedmiot zamówienia stanowi przygotowanie, organizację i przeprowadzenie - Kursu dla nauczycieli – online - Kurs instruktorski CCNA1, CCNA2, CCNA3, CCNA4, CCNP dla 4 nauczycieli.
3.3. Kod CPV: 80510000-2 usługi szkolenia specjalistycznego
3.4. Wykonawca nie ma możliwości dołączenia kierowanych przez Zamawiającego osób do rekrutowanej przez siebie grupy.
3.5. Wykonawca zobowiązuje się do nieobciążania uczestników żadnymi dodatkowymi kosztami.
3.6. Zamawiający zastrzega, realizację kursu w formule online – wyłącznie zgodnie z OPZ.
3.7. Wykonawca musi zapewnić odpowiednie zasoby techniczne, niezbędne do należytej realizacji przedmiotu zamówienia, spełniające wymogi w zakresie BHP.
3.8. Wykonawca zobowiązany jest do monitorowania poszczególnych etapów, w tym egzaminu, m.in. do poinformowania kursantów o terminie egzaminu, o wydawaniu przez instytucję egzaminacyjną wymaganych dokumentów - o ile dotyczy.
3.9. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, zawarty jest w załączniku nr 8 do niniejszej SWZ.
3.10. Zamawiający nie stawia wymogu, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.
3.11. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
3.12. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
3.13. Przedmiot zamówienia: „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli” jest realizowany w ramach Projektu pn.: „Kompetentny zawodowiec – satysfakcja dla siebie i innych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, FELD.08.08-IZ.00-0059/23-00.
5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2025 r., zgodnie z wytycznymi projektu, z zastrzeżeniem możliwości zmiany terminu. Termin realizacji wynika z okresu obowiązywania umowy o dofinansowanie Projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione w dniu 11.09.2025 r., w związku z faktem, iż na przedmiotowe zamówienie nie została złożona żadna oferta.

Podstawa prawna:
art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (j.t. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
2025-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi