Dostawa zestawów aparatów ochrony układu oddechowego dla KM PSP Kraków
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00419793
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00419793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-12 08:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9978ac90-55aa-4efa-9af6-639da434ffeb
- Identyfikator
- 6762083447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00419793 z dnia 2025-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawów aparatów ochrony układu oddechowego dla KM PSP Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351567031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Westerplatte 19
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-033
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 728 815 080
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.kasperek@psp.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-krakow/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://malopolskapsp.ezamawiajacy.pl/pn/MALPOLPSP/demand/222207/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawów aparatów ochrony układu oddechowego dla KM PSP Kraków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9978ac90-55aa-4efa-9af6-639da434ffeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043638/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa zestawów aparatów ochrony układu oddechowego dla KM PSP Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zestawów aparatów ochrony układu oddechowego dla KM PSP Kraków
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnych zestawów aparatów ochrony układu oddechowego w ilości 20 szt.
Skład 1 zestawu A: noszak, automat, maska, butla kompozytowa.
Skład 1 zestawu B: noszak, automat, maska, butla kompozytowa, pas ratunkowy i podtrzymujący z karabińczykiem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie dostawy kompletnych zestawów aparatów ochrony układu oddechowego tożsamych z zestawem A oraz B zamówienia podstawowego z zachowaniem terminu dostawy jak w zamówieniu podstawowym w ilości od 1 do 2 szt. w zakresie zestawu A oraz od 1 do 2 szt. w zakresie zestawu B. Ostateczna decyzja skorzystania z prawa opcji będzie uzależniona od posiadanych przez Zamawiającego środków finansowych, co będzie określone w zawartej pomiędzy stronami umowie. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „Prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39226210-7 - Butle
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
33157110-9 - Maski tlenowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229360,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229360,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229360,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWARES SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393861888
7.3.3) Ulica: Ryżowa 49
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229360,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-19SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Całkowita kwota umowy wynosi 242791,15 na co składa się wartość zamówienia podstawowego oraz prawo opcji| 2025-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |