Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Stołecznego Centrum Osób Niepełnosprawnych przy ul. Gen. W. Andersa 5 w Warszawie
WARSZAWSKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00475624
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00475624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-28 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7c72cc0-320c-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5212992374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475624 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Stołecznego Centrum Osób Niepełnosprawnych przy ul. Gen. W. Andersa 5 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WARSZAWSKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014931762
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lipińska 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-833
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225997128
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wcpr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wcpr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wcpr.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Stołecznego Centrum Osób Niepełnosprawnych przy ul. Gen. W. Andersa 5 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7c72cc0-320c-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033956/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku biurowym przy ul. Andersa 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 11/2024/ZP-TP/WCPR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 654472,42 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 512513,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wg dokumentacji projektowej instalacji klimatyzacji
w budynku Stołecznego Centrum Osób Niepełnosprawnych przy ul. Gen. W. Andersa 5 w Warszawie objętego nadzorem Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Instalacja klimatyzacji wykonana będzie z materiałów i urządzeń dostarczonych przez Wykonawcę spełniających wymagania opisane w dokumentacji technicznej, właściwych nomach oraz przepisach obowiązującego prawa. Zakres planowanych robót obejmuje między innymi:
roboty przygotowawcze,
rozbudowę rozdzielnicy RG,
rozbudowę rozdzielnicy piętrowej TE-0,
rozbudowę rozdzielnicy piętrowej TP1,
montaż instalacji (rur instalacyjnych, przewodów zasilających) do projektowanych jednostek zewnętrznych,
montaż instalacji (rur instalacyjnych, przewodów zasilających) do projektowanych jednostek wewnętrznych,
wykonanie pomiarów skuteczności przyjętej ochrony od porażeń prądem elektrycznym,
kontrolę jakości,
odbiory końcowe.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. Na opis przedmiotu zamówienia składają się:
2.1 Projekt – branża architektoniczna,
2.2 Projekt – branża elektryczna,
2.3 Projekt – branża sanitarna,
2.4 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
2.5 Przedmiar – branża elektryczna,
2.6 Przedmiar – branża sanitarna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312383,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449906,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360649,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOREM IPSUM Norbert Perliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242295148
7.3.3) Ulica: Pabla Picassa nr 9 lok. 38
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-126
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360649,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |