Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 2 samochodów osobowych, na potrzeby KOWR OT Bydgoszcz, z uwzględnieniem podziału na części – 2 zadania

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00475630
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00475630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-28 15:03
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7d625d4-04dd-4348-809d-b1ed4d7133aa
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475630 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 2 samochodów osobowych, na potrzeby KOWR OT Bydgoszcz, z uwzględnieniem podziału na części – 2 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmańska 38

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.bydgoszcz@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/445013

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarowanie Zasobem Własności Rolnej Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 2 samochodów osobowych, na potrzeby KOWR OT Bydgoszcz, z uwzględnieniem podziału na części – 2 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7d625d4-04dd-4348-809d-b1ed4d7133aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104026/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 2 samochodów osobowych, na potrzeby KOWR OT Bydgoszcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BYD.WOP.260.10.2024.MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego (85-039 Bydgoszcz, ul. Hetmańska 38) jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Full Hybrid o mocy układu napędowego powyżej 85 kW
Szczegółowe informacje nt. minimalnych wymagań dotyczących samochodu oraz jego wyposażenia i gwarancji:
1. samochód spalinowy typ "full hybrid" fabrycznie nowy, produkcja nie wcześniej niż w roku 2024;
2. nadwozie 5 drzwiowe, 5 osobowe; typ SUV
3. minimalna długość samochodu 4150 mm
4. minimalny prześwit podwozia 160 mm;
5. minimalna moc układu hybrydowego 85 kW (116 KM);
6. norma emisji spalin min. EURO 6;
7. lakier metalizowany
8. kolor tapicerki: ciemna
9. wspomaganie kierownicy
10. regulacja kolumny kierownicy;
11. ABS + ESP
12. lusterka boczne regulowane elektrycznie
13. poduszki powietrzne kierowcy i pasażera oraz kurtyny powietrzne
14. regulacja wysokości fotela kierowcy;
15. klimatyzacja automatyczna;
16. centralny zamek wraz ze zdalnym sterowaniem; dwa komplety kluczyków
17. elektrycznie otwierane i zamykane szyby, minimum w drzwiach przednich;
18. światła do jazdy dziennej LED
19. relingi dachowe
20. immobilizer
21. system multimedialny minimum 9" z funkcją replikacji ekranu telefonu komórkowego lub z nawigacją
22. czujniki cofania z tyłu i kamera cofania;
23. gniazdo zasilania 12V;
24. gniazdo USB
25. system Bluetooth
26. trójkąt odblaskowy;
27. gaśnica;
28. apteczka;
29. dywaniki gumowe
30. pojemność bagażnika min 390 dm3 przy podniesionych oparciach siedzeń
31. koła samochodu z oponami letnimi – opony wyprodukowane w 2024 r w spełniające wymagania producenta samochodu.
32. gwarancja mechaniczna w tym układ hybrydowy - min 36 m-cy
33. gwarancja na powłoki lakiernicze - min. 36 m-cy
34. gwarancja na perforację nadwozia - min. 60 m-cy
35. Serwis ASO producenta samochodu na terenie miasta Bydgoszcz lub w promieniu do 50 km od siedziby Zamawiającego w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 94308,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2
Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego (85-039 Bydgoszcz, ul. Hetmańska 38) jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Full Hybrid o mocy układu napędowego powyżej 155 kW
Szczegółowe informacje nt. minimalnych wymagań, dotyczących samochodu oraz jego wyposażenia
i gwarancji:
1. samochód spalinowy typ "full hybrid" fabrycznie nowy, produkcja nie wcześniej niż w roku 2024; szt.1
2. nadwozie 5 drzwiowe, 5 osobowe; typ SUV
3. minimalna długość samochodu 4500 mm
4. minimalny prześwit podwozia 170 mm;
5. minimalna moc ukladu hybrydowego 155 kW(211 KM);
6. norma emisji spalin min. EURO 6;
7. napęd 4x4;
8. typ lakieru: metalizowany
9. kolor tapicerki: ciemna
10. wspomaganie kierownicy
11. regulacja kolumny kierownicy;
12. ABS + ESC
13. system powiadamiania ratunkowego
14. system unikania kolizji z wykrywaniem pieszych i rowerzystów
15. lusterka boczne regulowane elektrycznie
16. poduszki powietrzne kierowcy i pasażera oraz kurtyny powietrzne
17. regulacja wysokości fotela kierowcy;
18. klimatyzacja automatyczna dwustrefowa;
19. funkcja pomiaru ciśnienia w oponach;
20. centralny zamek wraz ze zdalnym sterowaniem; dwa komplety kluczyków;
21. elektrycznie otwierane i zamykane szyby, minimum w drzwiach przednich;
22. światła do jazdy dziennej LED;
23. Automatyczne światła drogowe;
24. relingi dachowe;
25. immobilizer;
26. system multimedialny minimum 10" z funkcją replikacji ekranu telefonu komórkowego lub z nawigacją;
27. czujniki cofania z tyłu i z przodu oraz kamera cofania;
28. gniazdo zasilania 12V;
29. gniazdo USB;
30. system Bluetooth;
31. trójkąt odblaskowy;
32. gaśnica;
33. apteczka;
34. dywaniki gumowe;
35. pojemność bagażnika min 570 dm3 przy podniesionych oparciach siedzeń;
36. koła samochodu z oponami letnimi – opony wyprodukowane w 2024 r w spełniające wymagania producenta samochodu z napędem 4x4
37. gwarancja mechaniczna w tym układ hybrydowy - min 36 m-cy;
38. gwarancja na powłoki lakiernicze - min. 36 m-cy
39. gwarancja na perforację nadwozia - min. 60 m-cy
40. Serwis ASO producenta samochodu na terenie miasta Bydgoszcz lub w promieniu do 50 km od siedziby Zamawiającego w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 165853,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

- uzasadnienie prawne unieważnienia zadania nr 1:
art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. nie złożono żadnej oferty
- uzasadnienie faktyczne unieważnienia zadania nr 1:
w terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta na przedmiotowe zadanie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

- uzasadnienie prawne unieważnienia zadania nr 2:
art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
- uzasadnienie faktyczne unieważnienia zadania nr 2
w przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 2 zostały złożone dwie oferty, z których każda podlegała odrzuceniu art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje, że w odniesieniu do pozycji 4.5.5.) podane wartości części są to wartości szacunkowe danego zadania, określone przed wszczęciem postępowania.
2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy