Dostawa wyposażenia do adaptowanych pomieszczeń biurowych w budynku przy ulicy Łaziennej we Wschowie- II postępowanie.

Gmina Wschowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00420600
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00420600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-12 11:38
Lokalizacja
Wschowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-719bf462-68ae-4793-bab7-b1846e912691
Identyfikator
9251931551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMebleMeble biuroweRóżne siedziska i krzesłaFoteleSiedziskaSiedziska obrotoweKrzesłaBiurka i stołySzafyRegały biuroweBiurkaMeble modułowe

Wykonawcy

1 przyznane

"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 0
78 990,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00420600 z dnia 2025-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia do adaptowanych pomieszczeń biurowych w budynku przy ulicy Łaziennej we Wschowie- II postępowanie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wschowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wschowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wschowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawschowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1135923

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia do adaptowanych pomieszczeń biurowych w budynku przy ulicy Łaziennej we Wschowie- II postępowanie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719bf462-68ae-4793-bab7-b1846e912691

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045407/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa wyposażenia do adaptowanych pomieszczeń biurowych w budynku przy ulicy Łaziennej we Wschowie - II postępowanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 64220,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do adaptowanych pomieszczeń biurowych w budynku przy ulicy
Łaziennej we Wschowie, tj.:
1) Biurko 16 szt.;
2) Biurko (niestandardowe)- 4 szt.
3) Krzesło biurowe 20 szt.;
4) Szafa biurowa 40-45x70 cm - 2 szt.
5) Szafa biurowa 40-45x80 cm- 3 szt.
6) Szafa biurowa 40-45x90 cm- 8 szt.
7) Szafa biurowa 40-45x120 cm- 28 szt.
8) Szafa biurowa 40-45x75 cm- 1 szt.
9) Szafa biurowa 40-45x85 cm- 1 szt.
10)Stół konferencyjny- 1 szt.
11)Krzesło konferencyjne- 10 szt.
12)Wieszak ścienny z ośmioma (8) haczykami- 2 szt.
13)Wieszak ścienny z czterema (4) haczykami- 4 szt.
14)Wieszak ścienny z dwoma (2) haczykami- 4 szt.
15)Dostawka do biurka, półokrągła- 1 szt.
16)Dostawka do biurka, prostokątna- 2 szt.
17)Szafa gospodarcza- 1 szt.
18)Blat kuchenny z szafkami- 1 szt.
19)Blat kuchenny- 1 szt.
20)Szafka z blatem- 1 szt.
21)Krzesło składane- 2 szt.
22)Lodówka podblatowa (dostosowana do zamontowania pod blatem kuchennym- poz. 19 OPZ).
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji przedstawia:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ)- załącznik nr 2 do SWZ;
2) Rzut pomieszczeń obrazujący zaplanowany rozkład wyposażenia- załącznik 2a do SWZ;
3) Projekt umowy- załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

39130000-2 - Meble biurowe

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

39113100-8 - Fotele

39111000-3 - Siedziska

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39112000-0 - Krzesła

39121000-6 - Biurka i stoły

39141300-5 - Szafy

39131000-9 - Regały biurowe

39121100-7 - Biurka

39151300-8 - Meble modułowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78990,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148097,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78990,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drzewiarz-Bis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660270038

7.3.3) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 46A

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78990,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-26
2025-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy