Remont pomieszczeń szatni na krytej Pływalni Olimpijczyk w Aleksandrowie Łódzkim

Gmina Aleksandrów Łódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00420864
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00420864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-12 12:28
Lokalizacja
Aleksandrów Łódzki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b54dc3a6-27a5-41fc-8718-5e15069cb8d9
Identyfikator
7322134537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY ALBINGIERŁódź, PL · lot 0
735 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00420864 z dnia 2025-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń szatni na krytej Pływalni Olimpijczyk w Aleksandrowie Łódzkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów Łódzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-070

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42 270 03 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@aleksandrow-lodzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow-lodzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrow-lodzki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń szatni na krytej Pływalni Olimpijczyk w Aleksandrowie Łódzkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b54dc3a6-27a5-41fc-8718-5e15069cb8d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00670833/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont pomieszczeń szatni na krytej pływalni Olimpijczyk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00330957

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 611979,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń szatni na krytej Pływalni Olimpijczyk w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Bankowej 5.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót rozbiórkowych,
2) wymurowanie nowych ścianek działowych – 0,482 m3,
3) montaż nowej stolarki drzwiowej – drzwi okleinowane pełne z wyposażeniem zgodnym z zestawieniem drzwi – 4,430 m2,
4) montaż nowej stolarki drzwiowej – drzwi aluminiowe pełne z wyposażeniem zgodnym z zestawieniem drzwi – 13,290 m2,
5) montaż nowej stolarki drzwiowej – drzwi aluminiowe szklone z wyposażeniem zgodnym z zestawieniem drzwi – 3,250 m2,
6) wykonanie ścianek HLP na konstrukcji aluminiowej wraz z drzwiami – 25,590 m2,
7) wykonanie obudowy z płyt HPL przy szafkach – 2,400 m2,
8) wykonanie posadzek samopoziomujących, rozlewanych na przygotowanym wcześnie podłożu o gr. 2-5 mm – 151,600 m2,
9) uszczelnienie pomieszczeń mokrych i wilgotnych pod okładzinę ceramiczną płynną folią uszczelniającą – powierzchnie poziome 121,080 m2,
10) wykonanie posadzki z płytek kamionkowych GRES o wymiarach 30x60cm na zaprawie klejowej - 121,080 m2,
11) położenie wykładziny PCW klejonej , zgrzewanej - 30,520 m2,
12) wykonanie obudów ściennych z płyt gipsowo – cementowych na konstrukcji z pokryciem jednostronnym dwuwarstwowym 31,638 m2,
13) uszczelnienie pomieszczeń mokrych i wilgotnych pod okładzinę ceramiczną płynną folią uszczelniającą – powierzchnie pionowe 265,110 m2,
14) licowanie ścian płytkami kamionkowymi GRES o wym. 8,5x25 cm – płytki satyna - 262,050 m2,
15) licowanie ścian płytkami kamionkowymi GRES o wym. 8,5 x 25 cm – płytki połysk - 3,060 m2,
16) okładziny ścienne – okładzina PVC, grubości ok. 1,30mm – 62,444 m2,
17) okładzina lamelowa z drewna impregnowanego na płycie HDF – 5.590 m2,
18) wykonanie gładzi gipsowych wraz z malowaniem farbą emulsyjna – 124,953 m2,
19) wykonanie sufitu mineralnego systemowego podwieszanego na ruszcie z płyty z wełny szklanej odpornego na wilgoć 60x60, 60x120 cm, płyty grubości 20 mm – 146,380 m2,
20) wykonanie sufitu z płyt gipsowo – cementowych wodoodpornych na konstrukcji metalowej, dwukrotne gruntowanie i malowanie – 15,750 m2,
21) wykonanie wyposażenia sanitarnego i innego zgodnie z dokumentacją projektową - 1 kpl,
22) wyposażenie w meble zgodnie z dokumentacja projektową – 1 kpl.
3. Szczegółowy obmiar, zakres prac oraz sposób ich wykonania określa dokumentacja projektowa, parametry wykończenia pomieszczeń, zestawienie wyposażenia oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB)stanowiące załącznik nr 6 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), z uwzględnieniem wyjaśnień i zmian dokonanych przez Zamawiającego w czasie trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – jeżeli będą miały miejsce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 760000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 735540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "AHA" Cezary Albingier

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470617430

7.3.3) Ulica: Henryka Józefa Klimczaka 42

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-603

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 735540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-14

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane