Modernizacja drogi publicznej gminnej ul. Gronik w miejscowości Kościelisko, Gmina Kościelisko

GMINA KOŚCIELISKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00421281
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00421281/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-12 13:45
Lokalizacja
Kościelisko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-338452cc-23ac-45e7-b610-a301426e7aaf
Identyfikator
7361699456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT STACHOŃPoronin, PL · lot 0
323 720,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00421281 z dnia 2025-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi publicznej gminnej ul. Gronik w miejscowości Kościelisko, Gmina Kościelisko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nędzy Kubińca 101

1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-338452cc-23ac-45e7-b610-a301426e7aaf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi publicznej gminnej ul. Gronik w miejscowości Kościelisko, Gmina Kościelisko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-338452cc-23ac-45e7-b610-a301426e7aaf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421281

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011642/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja drogi publicznej gminnej ul. Gronik w miejscowości Kościelisko, Gmina Kościelisko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji drogi gminnej ul. Gronik w miejscowości Kościelisko wraz z kompleksową obsługą inwestycji w zakresie formalnym, przy czym docelowym efektem wykonanych robót będzie uzyskanie parametrów wy-trzymałościowych drogi zbliżonych do dróg o kategorii ruchu KR 3-4.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Kompleksową obsługę inwestycji w zakresie formalnym (między innymi sporządzenie dokumentacji bieżących rozwiązań prowadzonej budowy, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, sporządzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót, itp.),
2) Kompleksową obsługę geodezyjną łącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej
3) Roboty budowlane, zgodnie z przedmiarem robót – załącznik nr 10 do SWZ – dokumentacja
3. Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót ujęty został w załączniku nr 10 do SWZ - dokumentacja (przedmiar robót)
4. Dokumentacja w wersji papierowej znajduje się do wglądu w siedzibie Gminy, 34-511 Kościelisko ul. Nędzy- Kubińca 101, pokój nr 113 w godzinach pracy Urzędu.
5. Podstawą do obliczenia ceny ofertowej jest dołączony do specyfikacji przedmiar robót. Wykonawca nie może pominąć jakiejkolwiek pozycji przedmiaru robót ani też modyfikować przedmiaru bez zgody Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323720,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426313,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323720,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Stachoń Firma Handlowo-Usługowa STACHOŃ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361124939

7.3.4) Miejscowość: Poronin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323720,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2025-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane