Usługa kompleksowego sprzątania budynku Bravura House
Ambasada RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00421547
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00421547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-12 14:38
- Lokalizacja
- Londyn, GB
- Kraj zamawiającego
- GB
- ID przetargu
- ocds-148610-cbddb25b-f236-4013-b2de-4038fd5ba38a
- Identyfikator
- brak
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
1 przyznane
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL · lot 0
69 194,32 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00421547 z dnia 2025-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowego sprzątania budynku Bravura House
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 47 Portland Place
1.5.2.) Miejscowość: Londyn
1.5.3.) Kod pocztowy: W1-B 1JH
1.5.5.) Kraj: Wielka Brytania
1.5.7.) Numer telefonu: 02072913524
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: londyn.administracja@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/ambasada-rp-w-londynie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowego sprzątania budynku Bravura House2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbddb25b-f236-4013-b2de-4038fd5ba38a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00128533/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa kompleksowego sprzątania budynku Bravura House
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiającym jest placówka zagraniczna w myśl ustawy o służbie zagranicznej
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.LOND.260.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 377779,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa sprzątania budynku urzędu
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69194,32 GBP
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALL Square Limited
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000
7.3.3) Ulica: South Lambert Road
7.3.4) Miejscowość: Londyn
7.3.5) Kod pocztowy: SW81RL
7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69194,32 GBP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |