„Termomodernizacja budynku nr 4 WPSP w Żurawicy” – etap II - montaż kolektorów słonecznych w zakresie określonym w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00422017
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00422017/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-15 07:11
- Lokalizacja
- Żurawica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a862a3c9-3302-49fc-8846-6375a382d220
- Identyfikator
- 7952069209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00422017 z dnia 2025-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku nr 4 WPSP w Żurawicy” – etap II - montaż kolektorów słonecznych w zakresie określonym w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000667655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Różana 9
1.5.2.) Miejscowość: Żurawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-710
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166723740
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wpsp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wpsp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku nr 4 WPSP w Żurawicy” – etap II - montaż kolektorów słonecznych w zakresie określonym w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a862a3c9-3302-49fc-8846-6375a382d220
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00422017
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039247/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku nr 4 w WPSP w Żurawicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPSP.DGTZPZ-383/9/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 249395,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynku nr 4 WPSP w Żurawicy” – etap II - montaż kolektorów słonecznych w zakresie określonym w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ oraz opracowana dokumentacja projektowo kosztorysowa udostępniona w dokumentach postępowania.
Zamawiający nie planuje wyłączenia budynku z użytkowania na czas prowadzenia robót – roboty będą wykonywane na czynnym obiekcie we wcześniej uzgodnionych terminach i zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę harmonogramem wykonania robót zatwierdzonym przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45251200-3 - Roboty budowlane w zakresie ciepłowni
09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 21.08..2025r. ogłosił postępowanie w trybie podstawowym na podst. art. 275 pkt.2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo Zamówień Publicznych (tj. Dz. U z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) pn.: „Termomodernizacja budynku nr 4 WPSP w Żurawicy” – etap II - montaż kolektorów słonecznych w zakresie określonym w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej. W dniu 05.09.2025r. Zamawiający dokonał otwarcia i odszyfrowania ofert złożonych w postępowaniu. Wpłynęły dwie oferty;1. ES-INVEST Sp. z o.o. ul. Zygmunta Patera 1, 36-060 Głogów Małopolski- cena brutto: 342 211,68 PLN oraz wydłużony okres gwarancji -10lat
2. Przedsiębiorstwo Budowlane RENOMEX Paweł Zawitkowski ul.Dojazdowa 33, 37-500 Jarosław- cena brutto: 385 837,47 PLN oraz wydłużony okres gwarancji -7 lat.
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 306 756,75 PLN brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający w dniu w dniu 10.09.2025r. unieważnił postępowanie . Na podst. art.255 pkt.3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |