Zagospodarowanie zaplecz podwórzowych przy ul. Bolesława Krzywoustego 17, Waryńskiego 45C oraz Wolności 16/Bliska 6 oraz Wolności 15 w Gdańsku
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00422822
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00422822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-15 11:31
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5563046b-1ad9-4577-856f-3bdcc469ff78
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00422822 z dnia 2025-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie zaplecz podwórzowych przy ul. Bolesława Krzywoustego 17, Waryńskiego 45C oraz Wolności 16/Bliska 6 oraz Wolności 15 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchmoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5563046b-1ad9-4577-856f-3bdcc469ff781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie zaplecz podwórzowych przy ul. Bolesława Krzywoustego 17, Waryńskiego 45C oraz Wolności 16/Bliska 6 oraz Wolności 15 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5563046b-1ad9-4577-856f-3bdcc469ff78
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00422822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054852/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Realizacja zagospodarowań terenu w ramach Programu „Wspólne Podwórko” - cz. 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.118.2025.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 193186,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zagospodarowanie zaplecza podwórzowego przy ul. Bolesława Krzywoustego 17 w Gdańsku2. Zakres robót obejmuje:
a) wykonanie mechaniczne koryta,
b) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
c) osadzenie oporników betonowych,
d) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej ekologicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zagospodarowanie zaplecza podwórzowego przy ul. Waryńskiego 45C w Gdańsku2. Zakres robót obejmuje:
a) zapewnienie nadzoru inspektora ds. zieleni,
b) wykonanie prac rozbiórkowych,
c) wywóz gruzu,
d) naprawa podłoża betonowego,
e) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej,
f) wykonanie nawierzchni z płyt betonowych ażurowych,
g) montaż ogrodzenia drewnianego z przęseł przenośnych,
h) dostawa i montaż donic,
i) dostawa i montaż pergoli ogrodowej,
j) dostawa i montaż zestawu mebli ogrodowych,
k) dostawa i montaż ławki parkowej,
l) dostawa i montaż stojaków rowerowych,
m) wykonanie nasadzeń roślinności,
n) montaż eko-bordów,
o) wysiew trawników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 99158,37 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zagospodarowanie zaplecza podwórzowego przy ul. Wolności 16, Bliska 6 oraz Wolności 15 w Gdańsku2. Zakres obejmuje:
a) wykonanie prac rozbiórkowych,
b) dostawa i montaż wiaty śmietnikowej,
c) wykonanie chodnika,
d) wykonanie ogrodu deszczowego,
e) wykonanie nasadzeń (krzewy, trawy, ozdobne, bylin)
f) dostawa i montaż elementów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
44112100-9 - Wiaty
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 71919,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiającego zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiającego zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiającego zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |