Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Projekt przebudowy nawierzchni tartanowej na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930”

Gmina Miejska Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00423226
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00423226/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-15 12:58
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10f502db-a269-4838-952f-0b34c98f9fd7
Identyfikator
5551929639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00423226 z dnia 2025-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Projekt przebudowy nawierzchni tartanowej na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydz.budowlany@miastochojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1173419

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Projekt przebudowy nawierzchni tartanowej na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10f502db-a269-4838-952f-0b34c98f9fd7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423226

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026252/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Projekt przebudowy nawierzchni tartanowej na Stadionie miejskim MKS Chojniczanka 1930”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na: Projekt przebudowy nawierzchni tartanowej na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930” oraz innych urządzeń lekkoatletycznych .
Planowany zakres rzeczowy:
a)wymianę nawierzchni bieżni lekkoatletycznej na nawierzchnię syntetyczną typu sandwich na podbudowie asfaltowej lub betonowej, b)odwodnienie liniowe wzdłuż wewnętrznej krawędzi bieżni zapewniające efektywne odprowadzanie wody deszczowej, c) budowę dwukierunkowych skoczni do skoku w dal i trójskoku, d)budowę skoczni do skoku o tyczce, e) zaprojektowanie nawierzchni typu sandwich na terenie wokół skoczni w dal, uwzględniające zasadniczo wypełnienie obszaru pomiędzy istniejącą bieżnią, a główną trybuną, f) budowę nowego rowu z wodą dla biegów z przeszkodami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego zgodnie z art. 255 pkt 6) ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający zobowiązany jest wprowadzić istotne zmiany w opisie przedmiotu zamówienia wynikające z odrębnych przepisów.
2025-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi