Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych ul. Mostowa i Śremska, ul. Leszczyńska, ul. Wawrzyniaka w Mosinie w zakresie przedłużenia prawoskrętu w ul. Wawrzyniaka
Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00423793
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00423793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-15 14:44
- Lokalizacja
- Mosina, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3fbf096-8caa-46a2-bc71-1959e5b3a35a
- Identyfikator
- 7773154370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00423793 z dnia 2025-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych ul. Mostowa i Śremska, ul. Leszczyńska, ul. Wawrzyniaka w Mosinie w zakresie przedłużenia prawoskrętu w ul. Wawrzyniaka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1
1.5.2.) Miejscowość: Mosina
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych ul. Mostowa i Śremska, ul. Leszczyńska, ul. Wawrzyniaka w Mosinie w zakresie przedłużenia prawoskrętu w ul. Wawrzyniaka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3fbf096-8caa-46a2-bc71-1959e5b3a35a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074178/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Projekt przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych nr 2463P, 2465P i 2466P - ul. Mostowa i Śremska, ul. Leszczyńska, ul. Wawrzyniaka w Mosinie w zakresie przedłużenia prawoskrętu w ul. Wawrzyniaka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych nr 2463P, 2465P i 2466P ul. Mostowa i Śremska, ul. Leszczyńska, ul. Wawrzyniaka w Mosinie w zakresie przedłużenia prawoskrętu w ul. Wawrzyniaka. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do szczegółowego zapoznania się z wymaganiami Zamawiającego zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |