Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Zwiększenie bioróżnorodności obszaru wodno-błotnego cieku Gozdnica – Lubańskie Planty – etap III”.

Gmina Miejska Lubań

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00423836
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00423836/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-15 14:56
Lokalizacja
Lubań, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6438789b-698a-4402-bada-4ff0b68f0b9e
Identyfikator
6131568359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

TEKTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABolesławiec, PL · lot 0
163 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00423836 z dnia 2025-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Zwiększenie bioróżnorodności obszaru wodno-błotnego cieku Gozdnica – Lubańskie Planty – etap III”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 7 Dywizji 14

1.5.2.) Miejscowość: Lubań

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-miejska-luban

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Zwiększenie bioróżnorodności obszaru wodno-błotnego cieku Gozdnica – Lubańskie Planty – etap III”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6438789b-698a-4402-bada-4ff0b68f0b9e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423836

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00351470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Zwiększenie bioróżnorodności obszaru wodno-błotnego cieku Gozdnica – Lubańskie Planty – etap III”.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (projekty budowlane, wykonawcze, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie, zbiorcze zestawienie kosztów i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych) zagospodarowania terenów położonych wzdłuż cieku Gozdnica na następujących nieruchomościach – działki nr 36/87 am 18 obr.2, 57/2 am 14 obr.2, 58 am 14 obr.2, 59 am 14 obr.2, 6/3 am 13 obr.2, 6/1 am 13 obr.2, 27/3 am 13 obr.2, 7/1 am 13 obr.2, 19 am 13 obr.2, 20 am 13 obr.2, 15/1,15/3 i 15/4 am 13 obr.2, 21 am 13 obr.2, 8/1, 8/3 i 8/4 am 13 obr. 2, 2 am 7 obr.2, 3 am 2 obr. 2, 7/3 am 13 obr. 2, 18 am 13 obr. 2, 10/3 am 13 obr. 2, 60 am 14 obr. 2, 9/2 am 13 obr. 2.
Szczegółowy zakres opracowania zawierają dokumenty przetargowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121871688

7.3.3) Ulica: Dolne Młyny 80

7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-700

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163750 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-14
2025-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi