Dowozy szkolne do szkół na terenie Gminy Pyzdry, Z S S im. Janusza Korczaka we Wrześni oraz N O R E W „Arka” we Wrześni w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki

GMINA I MIASTO PYZDRY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00423865
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00423865/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-15 15:05
Lokalizacja
Pyzdry, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f7a0799-793d-44b3-a6eb-02df8deb2383
Identyfikator
7891649986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

3 przyznane

MACIEJ WALICKIPyzdry, PL · lot 0
93 364,56 PLN
MACIEJ WALICKIPyzdry, PL · lot 1
165 026,4 PLN
MACIEJ WALICKIPyzdry, PL · lot 2
94 340,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00423865 z dnia 2025-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowozy szkolne do szkół na terenie Gminy Pyzdry, Z S S im. Janusza Korczaka we Wrześni oraz N O R E W „Arka” we Wrześni w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO PYZDRY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Taczanowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Pyzdry

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-310

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pyzdry.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyzdry.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pyzdry

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowozy szkolne do szkół na terenie Gminy Pyzdry, Z S S im. Janusza Korczaka we Wrześni oraz N O R E W „Arka” we Wrześni w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f7a0799-793d-44b3-a6eb-02df8deb2383

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030952/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowozy szkolne do szkół podstawowych w Gminie Pyzdry, Zespołu Szkół Specjalnych we Wrześni oraz do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno Edukacyjno Wychowawczego „Arka” we Wrześni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów/dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola w Pyzdrach w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie
• Zamawiający wymaga aby Wykonawca, świadczył usługi przewozu uczniów do szkół jednym autobusem/busem
- na minimum 21 miejsc siedzących

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 114614,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół na terenie Gminy Pyzdry w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie:
• Zamawiający wymaga aby Wykonawca, świadczył usługi przewozu uczniów do szkoły jednym autobusem
- na minimum 46 miejsc siedzących

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 146809,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni, do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno Edukacyjno Wychowawczego „Arka” we Wrześni oraz uczniów do szkół na terenie Gminy Pyzdry
w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie
• Zamawiający wymaga aby Wykonawca, świadczył usługi przewozu uczniów do szkoły jednym mikrobusem
- na minimum 9 miejsc siedzących

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 104283,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU WA-MA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671474449

7.3.3) Ulica: Niepodległości 66

7.3.4) Miejscowość: Pyzdry

7.3.5) Kod pocztowy: 62-310

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93364,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU WA-MA Maciej Walicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671474449

7.3.3) Ulica: Niepodległości 66

7.3.4) Miejscowość: Pyzdry

7.3.5) Kod pocztowy: 62-310

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165026,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU WA-MA Maciej Walicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671474449

7.3.3) Ulica: Niepodległości 66

7.3.4) Miejscowość: Pyzdry

7.3.5) Kod pocztowy: 62-310

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94340,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26
2025-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi