Modernizacja oświetlenia na głowicy molo w Kołobrzegu

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00424130
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00424130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-16 06:42
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2581c5b-647d-4a3b-8fae-8ffeb0e4ce9f
Identyfikator
6711598590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie molRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

SIGNATEQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL · lot 0
318 399,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00424130 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na głowicy molo w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331029154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ppor. Edmunda Łopuskiego 38

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 51 384

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosir.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mosir.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2581c5b-647d-4a3b-8fae-8ffeb0e4ce9f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia na głowicy molo w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2581c5b-647d-4a3b-8fae-8ffeb0e4ce9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00306593/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja oświetlenia na głowicy molo w Kołobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00348733

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.271.1.2025.KD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259219,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Modernizacja oświetlenia na głowicy molo w Kołobrzegu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części z następujących powodów: Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę obejmującą cały przedmiot zamówienia. Nie dokonano podziału zamówienia na części ze względu na specyfikę zamówienia, która uzasadnia udzielenie zamówienia jednemu wykonawcy. Podział zamówienia na części byłby nieracjonalny i zwiększałby koszty. Brak podziału zamówienia na części nie prowadzi do uniknięcia stosowania przepisów ustawy p.z.p. oraz nie utrudnia konkurencji. Odrębne zamówienia spowodowałyby trudności w skoordynowaniu działań różnych wykonawców wraz z ewentualnymi podwykonawcami realizujących poszczególne części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45241300-1 - Roboty budowlane w zakresie mol

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318399,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 318399,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGNATEQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6711844480

7.3.3) Ulica: WITKOWICE 1B

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 318399,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane