Zakup, dostawa, montaż, zaprogramowanie i wdrożenie centralki telefonicznej oraz szkolenie pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach z obsługi centralki telefonicznej.

SAMODZIELNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZEMBRZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00424164
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00424164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-16 07:40
Lokalizacja
Zembrzyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11d70cd3-d717-40db-9ad8-1e9604b9db21
Identyfikator
5521425035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Centrale telefoniczne

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA FITAS-ANTCZAKStąporków, PL · lot 0
13 899 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00424164 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa, montaż, zaprogramowanie i wdrożenie centralki telefonicznej oraz szkolenie pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach z obsługi centralki telefonicznej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZEMBRZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072140914

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 541

1.5.2.) Miejscowość: Zembrzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-210

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 874 60 10

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzoz541@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sgzozzembrzyce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11d70cd3-d717-40db-9ad8-1e9604b9db21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa, montaż, zaprogramowanie i wdrożenie centralki telefonicznej oraz szkolenie pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach z obsługi centralki telefonicznej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11d70cd3-d717-40db-9ad8-1e9604b9db21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00588610/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Montaż centralki telefonicznej w Przychodni Zdrowia w Zembrzycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291997

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12195,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup, dostawa, montaż, zaprogramowanie i wdrożenie centralki telefonicznej oraz szkolenie pracowników Przychodni Zdrowia w Zembrzycach z obsługi centralki telefonicznej w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32551200-2 - Centrale telefoniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13899,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13899,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTEGRAL Katarzyna Fitas-Antczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 658-182-71-28

7.3.3) Ulica: Miła

7.3.4) Miejscowość: Stąporków

7.3.5) Kod pocztowy: 26-220

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13899,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy