Remont pomieszczeń oddziału ginekologicznego oraz dostosowanie oddziału dziecięcego do wymagań sanitarno – epidemiologicznych w SPZOZ w Szamotułach.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00475977
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00475977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-29 08:12
Lokalizacja
Szamotuły, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f15bd83b-ef7b-4e1e-a406-06cbf3c33e2b
Identyfikator
7871807873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie usuwania gruzuTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianKładzenie wykładzin elastycznychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneWykładziny podłogoweKlejeInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń chłodzących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475977 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń oddziału ginekologicznego oraz dostosowanie oddziału dziecięcego do wymagań sanitarno – epidemiologicznych w SPZOZ w Szamotułach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sukiennicza

1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szamotuly.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szamotuly.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f15bd83b-ef7b-4e1e-a406-06cbf3c33e2b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń oddziału ginekologicznego oraz dostosowanie oddziału dziecięcego do wymagań sanitarno – epidemiologicznych w SPZOZ w Szamotułach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f15bd83b-ef7b-4e1e-a406-06cbf3c33e2b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096631/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont pomieszczeń oddziału ginekologicznego oraz dostosowanie oddziału dziecięcego do wymagań sanitarno – epidemiologicznych w SPZOZ w Szamotułach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-381-45/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń oddziału ginekologicznego.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w SWZ i załacznikach do SWZ tj.: w przedmiarach, w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz pozostałej dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

24910000-6 - Kleje

4.5.5.) Wartość części: 507858,78 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostosowanie oddziału dziecięcego do wymagań sanitarno – epidemiologicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

24910000-6 - Kleje

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

4.5.5.) Wartość części: 307970,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamowienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane