Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia do pakowania wody pitnej wraz z dostawą 300 kg foli do pakowania wody

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00424411
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00424411/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-16 08:59
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c838692-7d9c-4383-bdb2-7cb1945ba877
Identyfikator
7960101560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny do czyszczenia, napełniania, pakowania zbiorczego lub jednostkowego butelek, lub innych pojemnikówMaszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowegoUsługi instalowania maszyn i urządzeńUsługi instalowania maszyn i aparatury do oczyszczania lub filtrowania wody

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00424411 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia do pakowania wody pitnej wraz z dostawą 300 kg foli do pakowania wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filtrowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://woda-pzp.logintrade.net/zapytania_email,205637,aece677e328fe3e5420524542b5c02e8.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia do pakowania wody pitnej wraz z dostawą 300 kg foli do pakowania wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c838692-7d9c-4383-bdb2-7cb1945ba877

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424411

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364007

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/70/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia przeznaczonego do pakowania wody do spożycia przez ludzi w worki foliowe o pojemności 1l wraz z dostawą folii do pakowania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi w ilości 300 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42921000-8 - Maszyny do czyszczenia, napełniania, pakowania zbiorczego lub jednostkowego butelek, lub innych pojemników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

51500000-7 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń

51514110-2 - Usługi instalowania maszyn i aparatury do oczyszczania lub filtrowania wody

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trakcie prowadzonego postępowania, na etapie badania i oceny złożonej oferty , Zamawiający powziął informację, że podmiotem zobligowanym do przeprowadzenia procedury przetargowej jest beneficjent programu KPO na obronność tj. Gmina Miasta Radomia. W przeciwnym razie inwestycja ta pozbawiona będzie dofinasowania z w/w programu. Byłoby to równoważne z wyrządzeniem szkody na interesie publicznym - nieuzasadniona utrata dofinansowania. Natomiast kontynuowanie procedury i zawarcie umowy oznaczałoby poniesienie przez Zamawiającego niepotrzebnych wydatków (w świetle możliwości uzyskania dofinansowania przez gminę) jak również wpłynęłoby niekorzystnie na jego finanse.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy