Modernizacja istniejącego laboratorium Chemiczno – Technologicznego w Słupi Wielkiej

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00424472
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00424472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-16 09:11
Lokalizacja
Słupia, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42b47dae-205c-4d77-a392-2f9f5ecb77cc
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

QUATRA FORMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKostrzyn, PL · lot 0
4 337 831,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00424472 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja istniejącego
laboratorium Chemiczno – Technologicznego
w Słupi Wielkiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrala

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301631408

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupia Wielka 34

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-022

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 61 285 23 41 do 47

1.5.8.) Numer faksu: 61 285 35 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42b47dae-205c-4d77-a392-2f9f5ecb77cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


badanie i rejestracja odmian roślin uprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja istniejącego
laboratorium Chemiczno – Technologicznego
w Słupi Wielkiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42b47dae-205c-4d77-a392-2f9f5ecb77cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00316390/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja istniejącego laboratorium Chemiczno - technologicznego w Słupi Wielkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest objęte umową Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) Działanie w ramach inwestycji A2.4.1-2/2 umowa nr COBORU-KPOD.01.19-IP-008/25. Inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, w zakresie: wsparcia inwestycji rozbudowy publicznego zaplecza analityczno-laboratoryjnego w sektorze hodowli roślin instytutów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00344353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C.TCZ.272.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3379916,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja istniejącego laboratorium Chemiczno – Technologicznego w Słupi Wielkiej.

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niżej załączona dokumentacja (foldery załącznik nr 11 do SWZ) : architektura, instalacje elektryczne , instalacje sanitarne zawierające:
a) Dokumentacje projektowe
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych zwana dalej ,,STWIOR”
c) Przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4337831,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6683778,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4337831,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: QUATRA FORMS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773225058

7.3.3) Ulica: ul. Lecha 6

7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-025

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część robót ogólnobudowlanych, instalacje wod-kan., wentylacja i klimatyzacja, instalacja ogrzewania, instalacje zewnętrzne, instalacje elektryczne i teletechniczne - podwykonawcy będą wskazywani w trakcie prowadzenia robót

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4337831,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane