Sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach - 2 postępowanie

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00424701
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00424701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-16 09:59
Lokalizacja
Somianka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1742149f-622c-4d18-8a0d-3117d8e31d2a
Identyfikator
7621018514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

2 przyznane

HURTOWNIA "MANDARYNKA" S.C., DANUTA BUDEK, MARCIN PIETRASMichałów Reginów, PL · lot 0
187 040,55 PLN
FIRMA DYSTRYBUCYJNA 'KABANOS' K.SZEPIOŁA, S.STEFAŃSKI SPÓŁKA JAWNAOlsztyn, PL · lot 1
164 281,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00424701 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach - 2 postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320526

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nadbużańska 41 Popowo Parcele

1.5.2.) Miejscowość: Somianka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-203

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: os_popowo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1151602

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach - 2 postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1742149f-622c-4d18-8a0d-3117d8e31d2a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056494/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie oraz Oddziału Zamiejscowego w Kikitach - 2 postępowanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSP.Dkw.2232.15.2025.AB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców w latach 2025-2026 do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie.

Zamawiający wymaga aby dostawy realizowane były zgodnie ze złożonym zamówieniem, obowiązującymi normami, odpowiedniej jakości, w sposób odpowiadający obowiązującym przepisom, w szczególności ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U.
z 2023 r. poz. 1448 z. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tejże ustawy. Dostawy realizowane będą wyłącznie odpowiednimi środkami transportu dla transportowanego asortymentu. Realizacja dostaw odbywać się będzie do magazynów zamawiającego sukcesywnie, w miarę bieżącego zapotrzebowania na podstawie informacji każdorazowo przekazywanej przez zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej do godz. 15:00 w dzień poprzedzający dostawę lub w ostatni dzień roboczy przed dostawą. Realizacja dostaw w godz. 8:00 – 15:00 transportem i na koszt wykonawcy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe zapotrzebowanie przedstawia formularz asortymentowy - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.1. do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

Ilości artykułów wskazane w formularzach asortymentowo-cenowych są wielkościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizowania przedmiotu umowy w ilościach uzależnionych od swoich rzeczywistych potrzeb, przy czym minimalne ilości które zostaną zrealizowane, obejmują co najmniej 50 % dostaw poszczególnych asortymentów określonych w formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 189469,49 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców w latach 2025-2026 do Oddziału Zamiejscowego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie.

Zamawiający wymaga aby dostawy realizowane były zgodnie ze złożonym zamówieniem, obowiązującymi normami, odpowiedniej jakości, w sposób odpowiadający obowiązującym przepisom, w szczególności ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U.
z 2023 r. poz. 1448 z. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tejże ustawy. Dostawy realizowane będą wyłącznie odpowiednimi środkami transportu dla transportowanego asortymentu. Realizacja dostaw odbywać się będzie do magazynów zamawiającego sukcesywnie, w miarę bieżącego zapotrzebowania na podstawie informacji każdorazowo przekazywanej przez zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej do godz. 15:00 w dzień poprzedzający dostawę lub w ostatni dzień roboczy przed dostawą. Realizacja dostaw w godz. 8:00 – 15:00 transportem i na koszt wykonawcy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe zapotrzebowanie przedstawia formularz asortymentowy - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.2. do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

Ilości artykułów wskazane w formularzach asortymentowo-cenowych są wielkościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizowania przedmiotu umowy w ilościach uzależnionych od swoich rzeczywistych potrzeb, przy czym minimalne ilości które zostaną zrealizowane, obejmują co najmniej 50 % dostaw poszczególnych asortymentów określonych w formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 155338,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187040,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187040,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187040,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hurtownia "MANDARYNKA" Danuta Budek, Marcin Pietras S.C.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Hurtownia Mandarynka Danuta Budek, Hurtownia "MANDARYNKA" Marcin Pietras

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5361679458

7.3.4) Miejscowość: Michałów Reginów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187040,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164281,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164281,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164281,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Dystrybucyjna KABANOS K. Szepioła, S. Stefański Sp. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7391021380

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164281,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy