Zagospodarowanie terenów zielonych w parku w Izdebnie-Kolonii
Gmina Łaskarzew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00426088
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00426088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-16 14:27
- Lokalizacja
- Łaskarzew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bcfbe2c-932a-4219-a1b2-a979b66a730f
- Identyfikator
- 8262117380
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00426088 z dnia 2025-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów zielonych w parku w Izdebnie-Kolonii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaskarzew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582374
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32
1.5.2.) Miejscowość: Łaskarzew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-450
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 256845024
1.5.8.) Numer faksu: 256845155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@laskarzew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laskarzew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://laskarzew.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenów zielonych w parku w Izdebnie-Kolonii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bcfbe2c-932a-4219-a1b2-a979b66a730f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074367/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zagospodarowanie terenów zielonych w parku w Izdebnie-Kolonii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.40.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania:
ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW ZIELONYCH W PARKU W IZDEBNIE-KOLONII
Zadanie polega na utworzeniu zielonego dachu z mat rozchodnikowych na istniejącej piwnicy tzw. ziemiance po wcześniejszym wykonaniu remontu istniejącej konstrukcji piwnicy z cegły czerwonej oraz wykonaniu nasadzeń w innych częściach parku w postaci: drzew liściastych i iglastych (katalpa na pniu, brzoza brodawkowata, śliwa wiśniowa na pniu, modrzew na pniu, sosna bośniacka na pniu, wiąz, świerk srebrny, klon czerwony) w ilości 71 szt., krzewów (irga płożąca, berberys tunberga, krzewuszka, pieris, magnolia, prusznik, cyprysik tępołuskowy, cyprysik nutkajski, sosna kosodrzewina, żywotnik, ketmia, bez) w ilości 417 szt., bylin (funkie, hosty, paprocie, tawuły, azalie, rododendrony, miodunka plamista, wrzosy, przetaczniki, żurawki, juki, hortensje bukietowe, lawenda wąskolistna, róża parkowa, szałwia omszona, bergenia sercolistna, bluszcz, lobelia, barwinek, jeżówki, lilie, brunera) – 126 szt. oraz traw – ok. 100 szt.
Zakres robót:
- ręczne karczowanie pni,
- roboty ziemne przy odkryciu stropu piwnicy,
- wzmocnienie istniejącej konstrukcji stropu piwnicy,
- uzupełnienie posadzki piwnicy,
- wykonanie zielonego dachu z mat rozchodnikowych,
- nasadzenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączony przedmiar robót i sporządzony na jego podstawie przez Wykonawcę kosztorys ofertowy, projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w terminie oferty przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216291,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268958,23 PLN
| 2025-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |