Budowa wewnętrznej windy w Bielskiej Szkole Przemysłowej przy ul. Teodora Sixta 20 w ramach projektu: „Zawody przyszłości – modernizacja sal do praktycznej nauki zawodu w Bielsku-Białej”

Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00426133
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00426133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-16 14:37
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfeeb873-6f6b-495b-94b7-b6813e251265
Identyfikator
9372686990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyRoboty rozbiórkoweKonstrukcje i części konstrukcjiRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

POWERLIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUstroń, PL · lot 0
527 670 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00426133 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej windy w Bielskiej Szkole Przemysłowej przy ul. Teodora Sixta 20 w ramach projektu: „Zawody przyszłości – modernizacja sal do praktycznej nauki zawodu w Bielsku-Białej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,204903,3bcba50da74698c392aead9ae9833c55.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wewnętrznej windy w Bielskiej Szkole Przemysłowej przy ul. Teodora Sixta 20 w ramach projektu: „Zawody przyszłości – modernizacja sal do praktycznej nauki zawodu w Bielsku-Białej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfeeb873-6f6b-495b-94b7-b6813e251265

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Nazwa projektu: „Zawody przyszłości – modernizacja sal do praktycznej nauki zawodu w Bielsku-Białej”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.98.2025.DK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 499907,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie budowy wewnętrznej windy w Bielskiej Szkole Przemysłowej przy ul. Teodora Sixta 20 w ramach projektu: „Zawody przyszłości – modernizacja sal do praktycznej nauki zawodu w Bielsku-Białej”, obejmujące w szczególności wykonanie:
1) robót przygotowawczych i zabezpieczających,
2) robót rozbiórkowych i demontażowych,
3) robót ziemnych i fundamentowych,
4) robót żelbetowych,
5) izolacji cieplnej i przeciwwilgociowej,
6) robót murarskich i wykończeniowych,
7) remontu świetlika dachowego,
8) dostawy, montażu, uruchomienia, zaprogramowania i testowania urządzenia dźwigowego (windy) o napędzie elektrycznym wraz z uzyskaniem decyzji UDT zezwalającej na eksploatację windy,
9) robót w zakresie instalacji elektrycznych,
10) uporządkowania terenu robót najpóźniej w dniu odbioru końcowego (wywóz i składowanie odpadów m.in. gruzu, złomu, itp.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527670,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527670,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527670,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASPAR Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482748000

7.3.3) Ulica: Karpacka 22

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nazwa podwykonawcy: DŹWIG SERWIS Zbigniew Wysocki

Części zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy:
- dostawa windy osobowej,
− montaż windy w obiekcie,
− wykonanie niezbędnych prac towarzyszących umożliwiających uruchomienie urządzenia.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527670,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane