Zagospodarowanie terenu dla zadania OBO 2025 Ślizgopark park zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych

GMINA MIASTO OLEŚNICA - ZAKŁAD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W OLEŚNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00426173
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00426173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-16 14:44
Lokalizacja
Oleśnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1679b83-6fb9-4b1e-ad5f-6ea6e6717f15
Identyfikator
9111905588
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00426173 z dnia 2025-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu dla zadania OBO 2025 Ślizgopark park zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO OLEŚNICA - ZAKŁAD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W OLEŚNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931022162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbk.olesnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zbk.olesnica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu dla zadania OBO 2025 Ślizgopark park zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1679b83-6fb9-4b1e-ad5f-6ea6e6717f15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067021/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Ślizgopark - Park Zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych OBO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400368

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MT.481.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na: wykonaniu robót związanych z zagospodarowaniem terenu dla zadania OBO 2025 Ślizgopark park zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych (na terenie dz. nr 10/2 AM 46 obręb Oleśnica, 021401_1.0002.AR_46.10/2). Roboty będą polegały na uzupełnienie istniejącego zagospodarowania terenu w dodatkowe obiekty małej architektury. Planowana inwestycja polegać będzie na budowie obiektów małej architektury na terenie publicznym.
2. Projekt zakłada wykonanie Ślizgoparku na zboczu istniejącej górki rekreacyjnej zlokalizowanej przy Parku nad Stawami w Oleśnicy. Przewiduje się montaż zjeżdżalni oraz paneli wspinaczkowych z tablicą regulaminową, a także wykonanie nawierzchni bezpiecznej. Obiekt ma zadanie rozszerzyć ofertę rekreacyjną miasta i służyć, jako atrakcja propagująca aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.
Zakres oraz lokalizacja poszczególnych elementów zagospodarowania terenu przedstawiono na rys. PZT.
2.1. Przewidywane do wykonania elementy zagospodarowania terenu:
-przygotowanie terenu pod realizację inwestycji,
-wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku (15 m2),
-montaż obrzeży (25 mb),
-montaż małej architektury – zgodnie ze spisem.
2.2 Projektowane nawierzchnie:
-nawierzchnia bezpieczna zadarniona pod urządzeniami placu zabaw o krytycznej wysokości upadku mniejszej/równej 1,0
m (istniejący trawni do renowacji).
- nawierzchnia bezpieczna z piasku w obrębie końcowej części projektowanych zjeżdżalni.
2.3 Mała architektura
Zestawienie ilościowe projektowanej przykładowej małej architektury zastosowanej
w projekcie:
- zjeżdżalnia prosta – 1 kpl.,
- zjeżdżalnia kręta – 1 kpl.,
- panele wspinaczkowe – 3 kpl.,
- regulamin – 1 kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
2025-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane