Dostawa energii elektrycznej w ilości 903 752,00 kWh na potrzeby Gminy Miejskiej Wysokie Mazowieckie.
Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00476157
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00476157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-29 09:04
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0205489-0eb3-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7221597483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476157 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej w ilości 903 752,00 kWh na potrzeby Gminy Miejskiej Wysokie Mazowieckie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862752592
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariiat@wysokiemazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysokiemazowieckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0205489-0eb3-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii elektrycznej w ilości 903 752,00 kWh na potrzeby Gminy Miejskiej Wysokie Mazowieckie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0205489-0eb3-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MK.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 903 752,00 kWh na potrzeby Gminy Miejskiej Wysokie Mazowieckie, t.j.:
Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w grupie taryfowej C,
miejskiej infrastruktury technicznej w grupie taryfowej R,
miejskiej infrastruktury technicznej w grupie taryfowej C.
1. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w ilości 903 752,00 kWh, w tym:
a) dostawę energii elektrycznej na potrzeby 1 punktu poboru energii elektrycznej do zasilania budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem w ilości 50 862,00 kWh w grupie taryfowej C11 dla których płatnikiem faktur za energię elektryczną będzie:
Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19.
Wolumen miesięcznego zapotrzebowania na energię elektryczną stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ (Wolumen);
b) dostawę energii elektrycznej na potrzeby 6 punktów poboru energii elektrycznej, do zasilania miejskiej infrastruktury technicznej – syren alarmowych w grupie taryfowej R: 18 kWh (wolumen miesięczny zapotrzebowania – Załącznik Nr 2 do SWZ);
c) dostawę energii elektrycznej na potrzeby 47 punktów poboru energii elektrycznej, do zasilania miejskiej infrastruktury technicznej:
oświetlenia ulicznego;
oświetlenia iluminacyjnego;
Stadionu Miejskiego oraz złącza do obsługi imprez plenerowych przy ul. 1-go Maja 14;
na terenie Miasta Wysokie Mazowieckie w ilości 852 872,00 kWh w grupach taryfowych C:
C11 (całodobowo): 64 653,00 kWh, (wpisane bez MOKU)
C12a:
w strefie szczytowej: 164 150,00 kWh,
w strefie pozaszczytowej: 611 828,00 kWh,
C21 (całodobowo): 12 241,00 kWh,
dla których płatnikiem faktur za energię elektryczną jest Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15.
Wolumeny miesięczne zapotrzebowania na energię elektryczną na potrzeby zasilania miejskiej infrastruktury technicznej stanowią Załącznik Nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 590045,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 853720,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 590045,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renpro Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542166221
7.3.3) Ulica: Ślężna 104/2b
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-111
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 590045,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-07-01 do 2025-12-31| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |