Zagospodarowanie terenu zielonego przy Stawie Zawadowskim w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego pn. "Zielony skwer nad Stawem"
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00476160
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00476160/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-29 09:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dac727b-3911-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476160 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zagospodarowanie terenu zielonego przy Stawie Zawadowskim w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego pn. "Zielony skwer nad Stawem"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dzielnica Wilanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Franciszka Klimczaka 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-797
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wilanow.zzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilanow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu zielonego przy Stawie Zawadowskim w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego pn. "Zielony skwer nad Stawem"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dac727b-3911-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033902/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Zielony skwer nad stawem (projekt BO na rok 2024)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397375
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 28/WOŚ/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem umowy jest zagospodarowanie terenu zielonego przy Stawie Zawadowskim w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego pn. „Zielony skwer nad stawem”
Szczegółowa realizacji przedmiotu zamówienia została określona w dokumentacji zamówienia w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
79421200-3 - Usługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty (art. 255 pkt 3 ustawy).Zamawiający przed otwarciem ofert opublikował kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia: 100 000,00 PLN.
W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy:
- PLANT-AKCJA Sp.z o. o. na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 4 ustawy,
- OGRÓD I LAS Krzysztof Wziątek na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy,
- KREATORZY ZIELENI MICHAŁ KOT na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2b) ustawy,
- Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAAK Adrian Kozak na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy.
Po odrzuceniu czterech ofert Wykonawców, najkorzystniejszą ofertą w niniejszym postępowaniu została oferta Wykonawcy AG-COMPLEX Sp. z o.o, z ceną ofertową brutto w wysokości 174 348,72 PLN, która przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowania przedmiotowego zamówienia.
W związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy unieważnił postępowanie nr 28/WOŚ/2024 pn. Zagospodarowanie terenu zielonego przy Stawie Zawadowskim w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego pn. „Zielony skwer nad Stawem”
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174348,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174348,72 PLN
| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |