Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00426505
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00426505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-17 00:38
- Lokalizacja
- Proszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49a610d9-58ea-450a-81fd-2a1ecb9015ad
- Identyfikator
- 6821452717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi rehabilitacyjneUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
ADRIAN JANASDąbrowa Tarnowska, PL · lot 0
94 350 PLNADRIAN JANASDąbrowa Tarnowska, PL · lot 1
13 356 PLNADRIAN JANASDąbrowa Tarnowska, PL · lot 2
41 994 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00426505 z dnia 2025-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: PCPR Proszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6821452717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 72
1.5.2.) Miejscowość: Proszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-29-60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcpr.proszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.proszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49a610d9-58ea-450a-81fd-2a1ecb9015ad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a610d9-58ea-450a-81fd-2a1ecb9015ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00088362/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 świadczenie usług społecznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Rehabilitacja- Aktywizacja” realizowany w ramach w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 dla Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego Działanie 6.26 Integracja społeczna osób w szczególnie trudnej sytuacji życiowej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR-PU.271.R-A.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300910,0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Usługa indywidualna1) Indywidualne zajęcia rozwijające z psychologiem
2) Indywidualne zajęcia kompensacyjne z logopedą
3) Indywidulane poradnictwo psychologiczne dla dzieci z autyzmem
4) Indywidualne zajęcia z pedagogiem
5) Indywidualne zajęcia z pedagogiem dla dzieci z autyzmem
6) Indywidualne zajęcia SI
7) Indywidualne warsztaty samokształcenia
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A- Część I
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 226000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Wsparcie zdrowotne1) Indywidualne zajęcia z postaw prozdrowotnych – profilaktyka dolegliwości narządu ruchu
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A- część II
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne
4.5.5.) Wartość części: 21420,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Warsztaty1) Warsztaty kompetencji społecznych
2) Warsztaty szkoła dla rodziców
3) Warsztaty mnemotechnik i metod zwiększających koncentracje (dzieci od 10-15 lat) dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej
4) Trening usprawniający procesy poznawcze oraz wzbogacający wiadomości o otaczającym świecie i rozwijający zasób słownictwa (dzieci od 10-15 lat) dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej
5) Warsztaty dla rodziców zastępczych – mechanizmy i procesy tworzenia więzi, przeniesienia, zmian w funkcjonowaniu dzieci na poziomie poznawczym w odpowiedzi na niekorzystne warunki rozwojowe – otoczenie UP
6) Warsztaty dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami - otoczenie UP
7) Warsztaty edukacyjno- integracyjne wyjazdowe dla uczestników projektu wraz z otoczeniem z usługą hotelarską i gastronomiczną
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A- część III
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 53490,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94350,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229120,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94350,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120502800
7.3.3) Ulica: Św. Brata A. Chmielowskiego
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
7.3.5) Kod pocztowy: 33-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94350,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13356,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22596,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13356,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120502800
7.3.3) Ulica: ul. Św. Brata A. Chmielowskiego
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
7.3.5) Kod pocztowy: 33-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13356,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41994,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110986,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41994,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120502800
7.3.3) Ulica: Św. Brata A, Chmielowskiego
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
7.3.5) Kod pocztowy: 33-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41994,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |