Dostawa oraz montaż wiat przystankowych wraz z utwardzeniem powierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L "dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec

Gmina Stary Zamość

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00426642
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00426642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-17 08:26
Lokalizacja
Stary Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb943d04-b738-4a5a-9957-2a6d0d3d3a2f
Identyfikator
9222942629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty autobusoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

MM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL · lot 0
343 933,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00426642 z dnia 2025-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oraz montaż wiat przystankowych wraz z utwardzeniem powierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L "dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Zamość

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368581

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Zamość

1.5.2.) Miejscowość: Stary Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-417

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@staryzamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugstaryzamosc.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb943d04-b738-4a5a-9957-2a6d0d3d3a2f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz montaż wiat przystankowych wraz z utwardzeniem powierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L "dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb943d04-b738-4a5a-9957-2a6d0d3d3a2f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031970/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa wraz z montażem wiat przystankowych oraz utwardzenie powierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L "dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec "

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347151

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.2710.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 229849,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż wiat przystankowych wraz z utwardzeniem po­wierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L „dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec.” w celu poprawy warunków obsługi pasażerów oczekujących na przyjazd autobusu na istniejących przy­stankach komunikacji zbiorowej.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oraz montaż 17 wiat przystankowych wraz z utwardzeniem powierzchni gruntu w ciągu drogi powiatowej nr 3224L „dr. kraj. 17 - Udrycze - Kolonia Dębowiec” w miejscowościach Borowina, Wisłowiec, Udrycze-Koniec oraz Udrycze-Wola, na działkach o numerach ewidencyjnych 980, 986, 281, 232, 82 obręb 0001 Borowina Starozamojska, 224, 14/1, 14/13, 21/8, 21/3, 21/10 obręb 0014 Wisłowiec, 1010/1, 442/1, 478/2 obręb 0010 Udrycze Koniec, 258/1, 606, 610, 410, 499 obręb 0011 Udrycze Wola.
2. Zadanie polega na utwardzeniu powierzchni gruntu o wymiarach (1,10 - 1,40 m) x (3,70 - 4,50 m) w rejonie istniejących peronów przystankowych wzdłuż drogi powiatowej nr 3224L w miejscowościach: Borowina, Wisłowiec, Udrycze-Koniec oraz Udrycze-Wola oraz dostawie i montażu 17 wiat przystanko­wych o wymiarach 1,00 x 3,50 m w ww. lokalizacjach.
3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 1 do SWZ) oraz zał. nr 6 – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212321-5 - Wiaty autobusowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343933,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 382653,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343933,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MM2021 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6211840450

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 1A

7.3.4) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-720

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343933,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy