Gmina Józefów dla mieszkańców - tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

Gmina Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00427509
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00427509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-17 11:49
Lokalizacja
Józefów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31d5fa0b-b312-4eb2-8ab1-0365d9a83f70
Identyfikator
9182003870
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweMaszyny lub sprzęt wypoczynkowySprzęt związany z komputerami

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH SMOLAKŚwilcza,, PL · lot 0
257 796,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00427509 z dnia 2025-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Gmina Józefów dla mieszkańców - tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31d5fa0b-b312-4eb2-8ab1-0365d9a83f70

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Gmina Józefów dla mieszkańców - tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31d5fa0b-b312-4eb2-8ab1-0365d9a83f70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00427509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00093212/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Gmina Józefów dla mieszkańców - tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny +" Działanie 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00388216

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.17.2025.RC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie I ,,Zakup wyposażenia do pomieszczeń na potrzeby CUS – nowy budynek” - dworzec
1. Zakres dostaw obejmuje: biurko, fotel, krzesło, stół, komputer -laptop, myszka.
Zadanie II ,,Wyposażenie pokoju Organizatora Usług Społeczności Lokalnej (CUS –Pok. Nr 8)”
1. Zakres dostaw obejmuje: biurko, fotel, krzesło, stół, komputer-laptop, myszka.
Zadanie III ,,Wyposażenie pokoju interesanta (CUS – Pok. Nr 9)”
1. Zakres dostaw obejmuje: biurko, fotel, krzesło, stół, komputer-laptop, myszka
Zadanie IV ,,Wyposażenie miejsc wsparcia rodzin i osób starszych” dla lokalizacji w Józefowie, Hamerni, Majdanie Nepryskim, Długim Kącie, Stanisławowie, Górnikach i Górecku Starym
1. Zakres dostaw obejmuje siedem zestawów dla ww. miejscowości, w tym: projektor, ekran, głośnik, biurko, fotel, komputer-laptop, myszka, stół, krzesło, stół do tenisa stołowego, cymbergaj, rotor podwójny, bieżnia, mata do ćwiczeń, kije do nording walking, taśmy do ćwiczeń, bilard, wioślarz, konsola, zestaw 100 gier
Dostawę należy wykonać we wskazane miejsca na terenie Gminy Józefów, oraz przeszkolić pracownika w obsłudze urządzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37480000-6 - Maszyny lub sprzęt wypoczynkowy

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257796,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257796,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257796,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAM Wojciech Smolak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181692873

7.3.4) Miejscowość: Świlcza

7.3.5) Kod pocztowy: 36-072

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257796,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 dni

2025-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy