Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych dróg na terenie Gminy Gołcza w 2024 r.

Gmina Gołcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00476266
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00476266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-29 09:35
Lokalizacja
Gołcza, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b65d7fde-33b6-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
6591545880
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

2 przyznane

ADAM MIREKMiechów, PL · lot 0
244 336,92 PLN
'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 1
107 748,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476266 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych dróg na terenie Gminy Gołcza w 2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołcza 80

1.5.2.) Miejscowość: Gołcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-075

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@golcza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.golcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/golcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych dróg na terenie Gminy Gołcza w 2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b65d7fde-33b6-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 387167,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych dróg na terenie Gminy Gołcza w 2024r.”

Część 1: Drogi w m. Wysocice, Rzeżuśnia, Żarnowica
1.1 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi Nr 140147K w miejscowości Wysocice w km roboczym 0+000-0+575;
1.2 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rzeżuśnia, działka nr ewid. 498 w km roboczym 0+000-0+370;
1.3 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Żarnowica w km roboczym 0+000-0+133;

W ramach Części 1 przewidziano do wykonania m.in.:
1.1 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi Nr 140147K w miejscowości Wysocice w km roboczym 0+000-0+575: wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszywa kamiennego dolomitowego grubości 15 cm, podwójne utrwalenie nawierzchni tłuczniowej emulsją z rozsypaniem grysów;
1.2 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rzeżuśnia, działka nr ewid. 498 w km roboczym 0+000-0+370: regulacja studni kanalizacyjnej, wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszywa kamiennego grubości 10 cm, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych grubości 5 cm, plantowanie poboczy;
1.3 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Żarnowica w km roboczym 0+000-0+133: korytowanie, wykonanie warstwy dolnej i górnej podbudowy z kruszywa kamiennego o łącznej grubości 35 cm, plantowanie poboczy;

Zakres przedmiotu zamówienia szczegółowo opisuje: Przedmiar robót, Specyfikacja Techniczna
Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 281411,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno-użytkowych dróg na terenie Gminy Gołcza w 2024r.”

Część 2: Droga w m. Zawadka
2.1 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno–użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zawadka nr ewidencyjny działek 125/2, 103/2, 116/2 w km 0+547- 1+077.

W ramach Części 2 przewidziano do wykonania m.in.:
2.1 Modernizacja powodująca ulepszenie parametrów techniczno–użytkowych drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zawadka nr ewid. działek 125/2, 103/2, 116/2 w km 0+547-1+077: miejscowe wyrównanie nawierzchni miałem kamiennym, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych grubości 5 cm, plantowanie poboczy.

Zakres przedmiotu zamówienia szczegółowo opisuje: Przedmiar robót, Specyfikacja Techniczna
Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 105756,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244336,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293020,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244336,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: U.T.D. MADAR Adam Mirek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 290783690

7.3.3) Ulica: Nasiechowice 50A

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244336,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107748,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180771,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107748,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOLTECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 273708836

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 37

7.3.4) Miejscowość: Bukowno

7.3.5) Kod pocztowy: 32-332

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107748,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane