Adaptacja do zmian klimatu wokół zbiorników retencyjnych przy ul. Mickiewicza i Alei Św. Wojciecha oraz wprowadzenie zielonej infrastruktury przy skrzyżowaniu Alei Św. Wojciecha i ul. Banku Miast
MIASTO MŁAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00428029
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00428029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-17 13:19
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbe7f075-2b25-4eb7-af0c-5806abae6d96
- Identyfikator
- 5691760034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00428029 z dnia 2025-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Adaptacja do zmian klimatu wokół zbiorników retencyjnych przy ul. Mickiewicza i Alei Św. Wojciecha oraz wprowadzenie zielonej infrastruktury przy skrzyżowaniu Alei Św. Wojciecha i ul. Banku Miast
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbe7f075-2b25-4eb7-af0c-5806abae6d961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja do zmian klimatu wokół zbiorników retencyjnych przy ul. Mickiewicza i Alei Św. Wojciecha oraz wprowadzenie zielonej infrastruktury przy skrzyżowaniu Alei Św. Wojciecha i ul. Banku Miast2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbe7f075-2b25-4eb7-af0c-5806abae6d96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022132/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Adaptacja do zmian klimatu terenów wokół zbiorników retencyjnych przy ul. Mickiewicza i Al Św. Wojciecha oraz wprowadzenie zielonej infrastruktury na teren przy skrzyż. Al. Św. Wojciecha i Banku Miast
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zintegrowane przedsięwzięcia infrastrukturalne dostosowujące teren Miasta Mława do zmian warunków pogodowych poprzez poprawę retencji i zarządzanie wodami opadowymi” realizowanego na podstawie umowy nr FEPW.02.02-IW.01- 0017/23 z dnia 23.05.2024 r. w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Priorytet FEPW.02 Energia i klimat, Działania 2.2. Adaptacja do zmian klimatu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00407670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.39.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi:
1) w lokalizacji I - adaptacja do zmian klimatu terenów wokół zbiornika retencyjnego przy ul. Mickiewicza,
2) w lokalizacji II - przystosowanie do zmian klimatycznych terenu przy alei Św. Wojciecha,
3) w lokalizacji III - wprowadzenie zielonej infrastruktury na teren przy skrzyżowaniu alei Św. Wojciecha i Banku Miast.
2. Szczegółowy zakres dla zadań w lokalizacjach I – III zawarty jest w Załączniku nr 8 do SWZ wraz z załącznikami (Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie OPZ)). Stan istniejący dla ww. lokalizacji jest ujęty na zdjęciach w Załączniku nr 3 do OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. w dniu 16.09.2025 r., do godz. 10:00 poprawnie zostały złożone trzy oferty, z których oferta z najniższą ceną opiewała na kwotę 668 163,22 zł brutto. Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający przeznaczył kwotę w wysokości 509 667,08 zł i w ramach budżetu jakim dysponuje, nie znalazł środków finansowych na zwiększenie wydatku na ten cel, do kwoty wskazanej powyżej.Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania.
| 2025-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |