Dostawa artykułów reklamowych i gadżetów wykorzystywanych w działaniach profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa publicznego.
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00428091
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00428091/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-17 13:31
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ab80917-0999-4b5e-b840-b3ed578f36b5
- Identyfikator
- 7811619671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00428091 z dnia 2025-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów reklamowych i gadżetów wykorzystywanych w działaniach profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa publicznego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jackowskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-509
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.powiat.poznan.pl/procurements/27/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów reklamowych i gadżetów wykorzystywanych w działaniach profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa publicznego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ab80917-0999-4b5e-b840-b3ed578f36b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428091
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044105/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.15 Zakup artykułów na rzecz bezpieczeństwa (m.in. kamizelki odblaskowe)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368477
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.00034.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92065,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa artykułów reklamowych i gadżetów wykorzystywanych w działaniach profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa publicznego.
2. Zamawiający wymaga, by Wykonawca:
a) wykonał znakowanie produktów zgodnie z Systemem Identyfikacji Wizualnej Powiatu Poznańskiego;
b) dostarczył artykuły odblaskowe spełniające wskazane w opisie przedmiotu zamówienia normy;
c) dostarczył artykuły do 60 dni od daty pisemnej akceptacji projektów graficznych (wizualizacja naniesionych na zamawiane produkty logotypów Powiatu);
d) artykuły dostarczył do magazynu Zamawiającego zlokalizowanego w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 8, w Bolechowie, ul. Obornicka 1.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, w toku badania i oceny ofert, stwierdził, iż we wzorach dotyczących kryteriów oceny, tj.: Okresie ważności alkotestu i Gramaturze torby bawełnianej, znajduje się błąd, który uniemożliwia porównanie złożonych ofert oraz zawarcie ważnej umowy niepodlegającej unieważnieniu.Przez ww. błąd nie można dochować kluczowej zasady zawartej w art. 16 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), którą jest zapewnienie zachowania uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców.
Postępowanie unieważnione zostało na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy
z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), ponieważ obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy
w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2025-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |