D. zestawu urządzeń do radiowej transmisji d. cyfr. obejmującego prog. urzą. SDR , konwerter FR2, klienckie urządzenia FR2 do transmisji d. cyf. z osprzętem dla KLS i U 5G z otoczeniem

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00428195
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00428195/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-17 13:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa150911-5569-4183-af18-bcda5448f80d
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

Wykonawcy

1 przyznane

YOTTA VOLT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
356 866,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00428195 z dnia 2025-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
D. zestawu urządzeń do radiowej transmisji d. cyfr. obejmującego prog. urzą. SDR , konwerter FR2, klienckie urządzenia FR2 do transmisji d. cyf. z osprzętem dla KLS i U 5G z otoczeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.ignaczak@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

D. zestawu urządzeń do radiowej transmisji d. cyfr. obejmującego prog. urzą. SDR , konwerter FR2, klienckie urządzenia FR2 do transmisji d. cyf. z osprzętem dla KLS i U 5G z otoczeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa150911-5569-4183-af18-bcda5448f80d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428195

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035324/44/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.136 Dostawa zestawu urządzeń do radiowej transmisji danych cyfrowych obejmującego programowalne urządzenie transmisji radiowej SDR (Software Defined Radio), konwerter FR2 (Frequency Range 2) oraz klie...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr KPOD.01.18-IW.03-0009/24 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Odbudowy i Zwiększania Odporności i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja A2.4.1 Inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, pt. "Krajowe Laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00358017

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WEiTI/34/ZP/2025/1036

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zestawu urządzeń do radiowej transmisji danych cyfrowych obejmującego programowalne urządzenie transmisji radiowej SDR (Software Defined Radio), konwerter FR2 (Frequency Range 2) oraz klienckie urządzenia FR2 do transmisji danych cyfrowych wraz z osprzętem

4.5.3.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356866,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356866,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356866,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Yotta Volt Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272939805

7.3.3) Ulica: Żelazna 40 lok. 101

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-832

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356866,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2025-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy