Budowa szaletu miejskiego w m. Siedliszcze

GMINA SIEDLISZCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00428864
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00428864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-18 07:22
Lokalizacja
Siedliszcze, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-522452cc-bb57-4f00-94f8-49965800bf3b
Identyfikator
5632160545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toalety publiczneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00428864 z dnia 2025-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szaletu miejskiego w m. Siedliszcze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEDLISZCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198008

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 15A

1.5.2.) Miejscowość: Siedliszcze

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: infrastruktura@siedliszcze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedliszcze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-522452cc-bb57-4f00-94f8-49965800bf3b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa szaletu miejskiego w m. Siedliszcze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-522452cc-bb57-4f00-94f8-49965800bf3b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00001128/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Budowa szaletu miejskiego w m. Siedliszcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402522

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GT.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać roboty budowlane oraz dostawy według pozycji określonych w poszczególnych przedmiarach robót:
1) Roboty budowlane:
roboty rozbiórkowe,
roboty stanu surowego (podłoża, ściany konstrukcyjne),
stolarka okienna i drzwiowa (drzwi, okna),
roboty wykończeniowe (posadzki, ściany, sufit podwieszany)
roboty elewacyjne (rusztowania, elewacja, obróbki blacharskie, oznaczenia fasadowe),
wyposażenie (wiata przystankowa- ławki przystankowe, toalety- przewijak natynkowy, dozowniki mydła, pojemniki na papier toaletowy, akcesoria WC, dostawa i montaż luster).
2) Instalacje sanitarne:
instalacja wodno- kanalizacyjna (instalacja wody zimnej i ciepłej, instalacja kanalizacji sanitarnej),
instalacja wentylacji mechanicznej (przewody wentylacyjne i ich uzbrojenie, izolacje termiczne i roboty budowlane),
instalacja grzewcza,
przyłącze kanalizacji sanitarnej (roboty ziemne, roboty instalacyjne).
3) Instalacje elektryczne:
roboty demontażowe,
WLZ, przebicia, trasy kablowe, kucie bruzd,
tablica rozdzielcza TG,
instalacje oświetleniowe,
instalacje urządzeń toalety,
instalacja grzewcza,
instalacje teletechniczne,
instalacja monitoringu (szafa rack, montaż okablowania, montaż kamer),
instalacja połączeń wyrównawczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215500-2 - Toalety publiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2025-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane