Dostosowanie budynku OPS do potrzeb osób niepełnosprawnych - montaż windy osobowej w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi z obsługą osób niepełnosprawnych
Gmina Zawoja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00429244
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00429244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-18 09:38
- Lokalizacja
- Zawoja, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67f81570-b572-49b6-b123-182ee217500e
- Identyfikator
- 5521588530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00429244 z dnia 2025-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku OPS do potrzeb osób niepełnosprawnych - montaż windy osobowej w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi z obsługą osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawoja
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Zawoja
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-222
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 338775006
1.5.8.) Numer faksu: 338775015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.winczewska@zawoja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zawoja.ug.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zawojaug.ezamawiajacy.pl/pn/zawojaug/demand/224392/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku OPS do potrzeb osób niepełnosprawnych - montaż windy osobowej w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi z obsługą osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67f81570-b572-49b6-b123-182ee217500e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEMP.06.26-IP.01-0163/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00348244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.12.2025.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostosowanie budynku OPS do potrzeb osób niepełnosprawnych - montaż windy osobowej w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi z obsługą osób niepełnosprawnych
Dostosowanie budynku OPS do potrzeb osób niepełnosprawnych - montaż windy osobowej w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi z obsługą osób niepełnosprawnych w ramach realizacji projektu „Aktywna Gmina Zawoja” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawoi w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.26 Integracja społeczna osób w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, Typ projektu: A. Działania mające na celu integrację osób w szczególnej sytuacji realizowane przez gminy i powiaty.
Szczegółowy zakres prac określone zostały w OPZ, na który składa się m.in. dokumentacja techniczna, przedmiar robót.
CPV 45262000-1 Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45421132-8– Instalowanie okien
45313100-5 – Instalowanie wind
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, w związku z art. 226.ust. 1 pkt 5) jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Wykonawca nie dołączył do oferty kosztorysu ofertowego sporządzonego na podstawie przedmiaru robót.| 2025-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |