Remont jazu nr 11 Dębówiec w km 17+622 Kanału Północnego Obry

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00429459
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00429459/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-18 10:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02031fc1-89ee-417c-8fe7-db8293e63b88
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlanePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁKA WODNA MELIORACJI NIZIN OBRZAŃSKICHBonikowo, PL · lot 0
138 607,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00429459 z dnia 2025-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont jazu nr 11 Dębówiec w km 17+622 Kanału Północnego Obry

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.poznan@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r22891,Remont-jazu-nr-11-Debowiec-w-km-17622-Kanalu-Polnocnego-Obry.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont jazu nr 11 Dębówiec w km 17+622 Kanału Północnego Obry

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02031fc1-89ee-417c-8fe7-db8293e63b88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429459

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.339 Remont jazu nr 11 Dębówiec w km 17+622 Kanału Północnego Obry.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00316714

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P.ROZ.2710.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160856,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie budowli na terenie NW Grodzisk Wlkp. w poniższym zakresie:
1) Jaz w km 17+622 Kanału Północnego Obry:
Zakres remontu obejmuje:
Elementy betonowe
- oczyszczenie i torkretowanie umocnień betonowych skarpy WG;
- uzupełnienie ubytków umocnień w stopie skarpy WG;
- oczyszczenie i torkretowanie pomostów WG;
- oczyszczenie i torkretowanie skrzydełek i filarów WD i WG;
Elementy stalowe
- demontaż zasuw i ponowny montaż po wykonaniu nowego poszycia z blachy nierdzewnej;
- remont mechanizmów wyciągowych w tym wymiana łożysk, uszczelek, uzupełnienie oleju przekładniowego;
- demontaż, oczyszczenie, prostowanie i cynkowanie palczatek;
- oczyszczenie elementów stalowych pełnościennych, tj. belki poprzeczne, mechanizmy, podpory konstrukcji mechanizmów, prowadnice, oczepy;
- malowanie natryskiem farbą antykorozyjną w/w elementów;
- oczyszczenie elementów stalowych ażurowych, tj. barierki WG i WD, rurki poprzeczne oraz rurki poprzeczne mechanizmów wyciągowych;
- malowanie natryskiem farbą antykorozyjną w/w elementów;
- montaż łaty wodowskazowej na WD i WG oraz metalowego bolca max piętrzenia.
Umocnienia WG
- wykonanie umocnień w postaci opasek z podwójnych kiszek faszynowych średnicy Ø20 cm na długości 20 m powyżej umocnień betonowych;
- plantowanie skarp na długości 20 m powyżej umocnień betonowych;
- humusowanie skarp wraz z obsianiem.
PARAMETRY ILOŚCIOWE I LOKALIZACJA:
„ Remont jazu nr 11 w km 17+622 Kanału Północnym Obry” gmina Wolsztyn, obręb Kębłowo (Dębówiec)
Szczegółowy zakres robót został przedstawiony w projekcie, STWiOR i przedmiarach robót. 4.3 Zamawiający zaleca, aby Wykonawca przed złożeniem oferty odbył wizję terenową na przedmiotowym obiekcie objętym przedmiotem zamówienia w celu dokonania oględzin i/lub pomiarów własnych niezbędnych do złożenia oferty w postępowaniu. Wykonawca wykonuje oględziny we własnym zakresie. Zamawiający dopuszcza możliwość wykonania oględzin bez udziału przedstawiciela ze strony Zamawiającego i tym samym Zamawiający nie egzekwuje art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy p.z.p. w przedmiotowym postępowaniu. Niniejsze postanowienia nie stoją w sprzeczności z zapisami wzoru umowy.
Szczegóły w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138607,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138607,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółka Wodna Melioracji Nizin Obrzańskich

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000763880

7.3.3) Ulica: Bonikowo, ul. Dworcowa 27

7.3.4) Miejscowość: Kościan

7.3.5) Kod pocztowy: 64-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138607,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane