Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Droga powiatowa nr 2713E we wsiach Tydówka i Niedzieliska o długości 0,8 km

POWIAT ŁOWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00429703
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00429703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-18 11:15
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66dae808-71c6-4172-b113-fe06f20d0bf9
Identyfikator
8341882519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO DROGOWYCH W ŁOWICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJamno, PL · lot 0
370 326 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00429703 z dnia 2025-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Droga powiatowa nr 2713E we wsiach Tydówka i Niedzieliska o długości 0,8 km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁOWICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147768

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Stanisławskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Łowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468115365

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lowicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66dae808-71c6-4172-b113-fe06f20d0bf9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Droga powiatowa nr 2713E we wsiach Tydówka i Niedzieliska o długości 0,8 km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66dae808-71c6-4172-b113-fe06f20d0bf9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIZ.272.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 416292,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Droga powiatowa nr 2713E we wsiach Tydówka i Niedzieliska od km 0+000 (granica powiatu/województwa) do km 0+800 o długości 800m.
2. Zakres robót obejmuje, z zastrzeżeniem pkt 1.5., obejmuje m.in.:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie remontu jezdni,
- wykonanie remontu poboczy poprzez uzupełnienie wyprofilowanie i zagęszczenie kruszywem,
- uzupełnienie zjazdów nieutwardzonych kruszywem łamanym,
- uzupełnienie zjazdów betonowych i asfaltowych masą bitumiczną,
- przełożenia zjazdów z kostki betonowej i płyt ażurowych,
- odmulenie i reprofilacja rowów odwadniających,
- wykonanie oznakowania drogi.
3. Miejsce wykonywania robót
Numery ewidencyjne działek, na których zlokalizowany jest obiekt:
gmina Kiernozia, powiat Łowicki, województwo łódzkie obręb 0010 Niedzieliska 251, obręb 0019 Tydówka 99.
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę – w rozumieniu Kodeksu pracy - osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia:
- roboty przygotowawcze,
- roboty rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- wykonanie remontu jezdni,
- wykonanie remontu poboczy poprzez uzupełnienie wyprofilowanie i zagęszczenie kruszywem,
- uzupełnienie zjazdów nieutwardzonych kruszywem łamanym,
- uzupełnienie zjazdów betonowych i asfaltowych masą bitumiczną,
- przełożenia zjazdów z kostki betonowej i płyt ażurowych,
- odmulenie i reprofilacja rowów odwadniających,
- wykonanie oznakowania drogi,
- roboty wykończeniowe i porządkowe.
5. Zamawiający wymaga, pod rygorem odrzucenia oferty, by Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia minimum 36 miesięcy gwarancji oraz minimum 36 miesięcy rękojmi, licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370326,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 463314,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370326,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Łowiczu sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100373034

7.3.3) Ulica: przetargi@powiatlowicki.pl

7.3.4) Miejscowość: Jamno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370326,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane