Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00429868
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00429868/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-18 11:44
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd579c09-c766-4299-aa3c-8e3614d66982
- Identyfikator
- 6530004150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00429868 z dnia 2025-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271049051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Jerzego Ziętka 60
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.piekary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zgm.piekary.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność w zakresie zarządu i administracji nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Piekary Śląskie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd579c09-c766-4299-aa3c-8e3614d66982
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429868
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056844/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zadanie pn.:"Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznej w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335705
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/NZ-263-100/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 341391,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia:„Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części”.
1.1 Część I pod nazwą: „Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznej w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych” oznaczonych następującymi adresami:
• Damrota 24”,
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. STWiORB,
- załącznik nr 6 tj. dokumentacje techniczne i przedmiary robót.
3. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne,
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawców, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.) osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Wymóg ten dotyczy osób (pracowników fizycznych), które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonaniem robót opisanych w dokumentacji technicznej, przedmiarach robót, STWiORB tj. wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu remonty lub modernizacje instalacji elektrycznych w budynkach. Wymóg nie dotyczy m.in. osób kierujących robotami, dostawców materiałów, usług transportowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób kontroli oraz sankcje związane z niespełnieniem ww. wymogu opisane są w projektowanych postanowieniach umownych.
5. Przedmiotowe środki dowodowe: Nie dotyczy.
6. Dla każdej części zostanie zawarta odrębna umowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 113102,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia:„Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części”.
1.2 Część II pod nazwą: „Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznej w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych” oznaczonych następującymi adresami:
• Kanałowa 3”,
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. STWiORB,
- załącznik nr 6 tj. dokumentacje techniczne i przedmiary robót.
3. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne,
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawców, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.) osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Wymóg ten dotyczy osób (pracowników fizycznych), które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonaniem robót opisanych w dokumentacji technicznej, przedmiarach robót, STWiORB tj. wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu remonty lub modernizacje instalacji elektrycznych w budynkach. Wymóg nie dotyczy m.in. osób kierujących robotami, dostawców materiałów, usług transportowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób kontroli oraz sankcje związane z niespełnieniem ww. wymogu opisane są w projektowanych postanowieniach umownych.
5. Przedmiotowe środki dowodowe: Nie dotyczy.
6. Dla każdej części zostanie zawarta odrębna umowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 80338,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Nazwa zamówienia:„Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części”.
1.3 Część III pod nazwą: „Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznej w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych” oznaczonych następującymi adresami:
• Makowskiego 16”.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. STWiORB,
- załącznik nr 6 tj. dokumentacje techniczne i przedmiary robót.
3. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne,
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawców, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.) osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Wymóg ten dotyczy osób (pracowników fizycznych), które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonaniem robót opisanych w dokumentacji technicznej, przedmiarach robót, STWiORB tj. wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu remonty lub modernizacje instalacji elektrycznych w budynkach. Wymóg nie dotyczy m.in. osób kierujących robotami, dostawców materiałów, usług transportowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób kontroli oraz sankcje związane z niespełnieniem ww. wymogu opisane są w projektowanych postanowieniach umownych.
5. Przedmiotowe środki dowodowe: Nie dotyczy.
6. Dla każdej części zostanie zawarta odrębna umowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 78813,74 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zamówienia:„Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części”.
1.4 Część IV pod nazwą: „Przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznej w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych” oznaczonych następującymi adresami:
• 3-go Maja 35”.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) instalacji elektrycznych w budynkach wraz z dostosowaniem do nowych systemów grzewczych – IV części
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. STWiORB,
- załącznik nr 6 tj. dokumentacje techniczne i przedmiary robót.
3. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne,
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawców, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.) osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Wymóg ten dotyczy osób (pracowników fizycznych), które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonaniem robót opisanych w dokumentacji technicznej, przedmiarach robót, STWiORB tj. wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu remonty lub modernizacje instalacji elektrycznych w budynkach. Wymóg nie dotyczy m.in. osób kierujących robotami, dostawców materiałów, usług transportowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób kontroli oraz sankcje związane z niespełnieniem ww. wymogu opisane są w projektowanych postanowieniach umownych.
5. Przedmiotowe środki dowodowe: Nie dotyczy.
6. Dla każdej części zostanie zawarta odrębna umowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 69135,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2025-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |