Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu.

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00430681
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00430681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-18 14:07
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22914196-8e07-4c9b-97d9-9f51066cd752
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneWyroby artystycznePrzybory do rysowaniaAkcesoria do instrumentów muzycznychProdukty ogrodniczeNasionaUrządzenia multimedialne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00430681 z dnia 2025-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22914196-8e07-4c9b-97d9-9f51066cd752

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00430681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032267/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć terapeutyczno-edukacyjnych w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki ..."

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”. Nr umowy o dofinansowanie: FEWP.06.07-IZ.00-0022/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.111.2025.SA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 251685,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego
do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW):
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części:
Część I - Pomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć
3) Dostarczane pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej Części znajduje się w Załącznikach nr 1.I – 1.V.– Przedmiot Umowy.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy dla wszystkich Części, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37820000-2 - Wyroby artystyczne

39292300-8 - Przybory do rysowania

4.5.5.) Wartość części: 45407,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego
do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak
z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW):
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części:
Część II - Pomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć z rytmiki
3) Dostarczane pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej Części znajduje się w Załącznikach nr 1.I – 1.V.– Przedmiot Umowy.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy dla wszystkich Części, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 10062,53 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego
do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak
z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW):
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części:
Część III - Pomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć przyrodniczych,
3) Dostarczane pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej Części znajduje się w Załącznikach nr 1.I – 1.V.– Przedmiot Umowy.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy dla wszystkich Części, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

03111000-2 - Nasiona

4.5.5.) Wartość części: 72821,15 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego
do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak
z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW):
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części:
Część IV - Pomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć terapeutycznych,
3) Dostarczane pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej Części znajduje się w Załącznikach nr 1.I – 1.V.– Przedmiot Umowy.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy dla wszystkich Części, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 56969,34 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego
do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak
z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW):
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części:
Część V – Multimedialne pomoce terapeutyczne.
3) Dostarczane pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej Części znajduje się w Załącznikach nr 1.I – 1.V.– Przedmiot Umowy.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy dla wszystkich Części, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 66424,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie Części II ww. postępowania do ceny jedynej oferty niepodlegającej odrzuceniu złożonej na tę Część.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa postępowania: Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu: „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”
2025-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy