Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V
Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00430838
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00430838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-18 14:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0beaa678-78b4-4aed-b46f-97ed8cc4b826
- Identyfikator
- 6750007280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00430838 z dnia 2025-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego
1.3.) Oddział zamawiającego: Teatr Bagatela
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karmelicka 6
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-128
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bagatela.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bagatela.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0beaa678-78b4-4aed-b46f-97ed8cc4b8261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0beaa678-78b4-4aed-b46f-97ed8cc4b826
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00430838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00166882/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335084
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 246375,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa części piwnic w budynku Teatru Bagatela na funkcje sali teatralnej – etap V" na działce 36, obręb 61, Śródmieście przy ul. Karmelickiej 6 w Krakowie, obejmujące swoim zakresem: montaż stolarki i ślusarki przeciwpożarowej, przejść instalacyjnych przeciwpożarowych zgodnie z zapisami ekspertyzy ppoż. i związane z nimi roboty wykończeniowe oraz przygotowanie inwestycji do odbioru
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269369,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1874704,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269369,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aktin Joanna Pajdowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 072736512
7.3.3) Ulica: Pięciu Stawów 5/47
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269369,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |