USŁUGA CATERINGU POSIŁKÓW DLA DZIECI, KTÓRE BĘDĄ UCZĘSZCZAĆ DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

GMINNE PRZEDSZKOLE IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00430847
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00430847/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-18 14:31
Lokalizacja
Straszyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f37b120-dbcf-46c4-b9ab-f259487223b7
Identyfikator
6040171426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

GASTROHOUSE CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
657 340 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00430847 z dnia 2025-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA CATERINGU POSIŁKÓW DLA DZIECI, KTÓRE BĘDĄ UCZĘSZCZAĆ DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSZKOLE IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364662408

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pocztowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Straszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-010

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 511158110

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@pstraszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gps.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f37b120-dbcf-46c4-b9ab-f259487223b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGA CATERINGU POSIŁKÓW DLA DZIECI, KTÓRE BĘDĄ UCZĘSZCZAĆ DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA IM. JULIANA TUWIMA W STRASZYNIE W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f37b120-dbcf-46c4-b9ab-f259487223b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00430847

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00619772/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 rok szkolny 2025/2026, Usługa cateringu dla dzieci, które będą uczęszczały do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00226810

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPS.26.02.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 608648,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu, polegająca na przygotowaniu i dostawie wyżywienia dla 200 dzieci w wieku przedszkolnym 3 - 6 lat, które będą uczęszczać do Gminnego Przedszkola im. J. Tuwima w Straszynie w okresie od 1.09.2025 do 31.08.2026 r.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie czterech posiłków dziennie tj. śniadanie, przekąska, obiad i podwieczorek dla grupy maksymalnie 200 dzieci w okresie od dnia podpisania umowy, lecz nie wcześniej niż od 1.09.2025, do 31.08.2026 r. (230 dni)
3. Wartość kaloryczna posiłków: 950 – 1050 kcal.
4. Posiłki będą dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach: śniadanie i przekąska – godz. 7:30, obiad i podwieczorek – godz. 11.00,
5. Zamawiający określa wielkość przedmiotu zamówienia w okresie trwania umowy tj. 184 000 posiłków w tym: 46 000 śniadań, 46 000 przekąsek, 46 000 obiadów i 46 000 podwieczorków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 657340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1028560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 657340,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GASTROHOUSE CATERING SP. z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851496423

7.3.3) Ulica: KAMPINOSKA 25

7.3.4) Miejscowość: GDAŃSK

7.3.5) Kod pocztowy: 80-180

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 657340,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2025-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi