Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Ramży i ul. Granicznej w sołectwie Bełk na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00431979
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00431979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-19 10:27
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67b42a4d-66f3-4e35-8f95-9f8cf7d30ad7
Identyfikator
6423024956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ MIKABoronów, PL · lot 0
308 863,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00431979 z dnia 2025-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Ramży i ul. Granicznej w sołectwie Bełk na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Polna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324272743

1.5.8.) Numer faksu: 324272743 wew.27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdisk@czerwionka-leszczyny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdisk-czerwionka-leszczyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdisk-czerwionka-leszczyny.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Ramży i ul. Granicznej w sołectwie Bełk na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b42a4d-66f3-4e35-8f95-9f8cf7d30ad7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00431979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029182/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Ramży i ul. Granicznej w sołectwie Bełk na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373342

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiSK-ZP.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 364648,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Ramży oraz ul. Granicznej w sołectwie Bełk na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Przedmiot zamówienia obejmować będzie:
1.) w zakresie ul. Ramży
– cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. do 5,00 cm na długości 6,6 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 2 036,10 m 2;
- wywóz gruzu w ilości 81,44 m3 ;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni na powierzchni 2 036,10 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 5,00 cm na powierzchni 2 036,10 m2;
- montaż taśmy bitumicznej;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- umocnienie poboczy destruktem asfaltowym gr. 5,00 cm na średniej szerokości 30,00 cm na powierzchni 370,20 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.
2.) w zakresie ul. Granicznej
- cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. do 5,00 cm na długości 628,00 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 481,50 m 2;
- mechaniczną rozbiórkę nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o gr. 5,00 cm na powierzchni 195,00 m2;
- wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni na powierzchni 195,00 m2;
- wywóz gruzu w ilości 48,51 m3 ;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni na powierzchni 195,00 m2;
- wykonanie nawierzchni wjazdu o gr. 15,00 cm na powierzchni 25,00 m2;
- roboty pomiarowe;
- wykonanie podbudowy z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo żwirowej o lepiszczu asfaltowym – AC 22P na powierzchni 195,00 m2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni na powierzchni 1 240,00 m2;
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 4,00 cm na powierzchni 1 240,00 m2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni na powierzchni 1 408,00 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 4,00 cm na powierzchni 1 408,00 m2;
- montaż taśmy bitumicznej;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- umocnienie poboczy destruktem asfaltowym gr. 15,00 cm na średniej szerokości 30,00 cm na powierzchni 310,00 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.

2. Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych standardów z zakresu fachowości i praktyki inżynierskiej, jakich wymaga realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia oraz wszelkimi obowiązującymi przepisami prawa i normami.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w :
• Uproszczonej dokumentacji technicznej,
• Szczegółowej Specyfikacji Technicznej,
• Przedmiarze robót, który stanowi materiał pomocniczy do wyceny.

Wszystkie dokumenty, o których mowa powyżej stanowią załącznik do niniejszej SWZ i są jej integralną częścią.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308863,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486527,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 308863,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. DOMAX Arkadiusz Mika

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150320725

7.3.3) Ulica: Grabińska 8

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308863,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane