Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy i modernizacji oczyszczalni oraz przepompowni ścieków w aglomeracji Tarnawatka

GMINA TARNAWATKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00432132
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00432132/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-19 10:57
Lokalizacja
Tarnawatka, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-242d05f4-3941-4b95-8543-20a6889cf3e9
Identyfikator
9211981850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNadzór nad projektem i dokumentacjąSpecjalne usługi projektoweUsługi projektowania rurociągówPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

MARTA WEROŃSKARadzymin, PL · lot 0
393 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00432132 z dnia 2025-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy i modernizacji oczyszczalni oraz przepompowni ścieków w aglomeracji Tarnawatka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNAWATKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 39

1.5.2.) Miejscowość: Tarnawatka

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-604

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 662 47 10

1.5.8.) Numer faksu: 84 662 47 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarnawatka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnawatka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tarnawatka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy i modernizacji oczyszczalni oraz przepompowni ścieków w aglomeracji Tarnawatka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-242d05f4-3941-4b95-8543-20a6889cf3e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432132

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029035/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy i modernizacji oczyszczalni oraz przepompowni ścieków w aglomeracji Tarnawatka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00331037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.18.2025.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178625,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami, dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą „Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy i modernizacji oczyszczalni oraz przepompowni ścieków w aglomeracji Tarnawatka” wraz z nadzorem autorskim nad uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę.
2. Opracowanie powinno zawierać wszystkie niezbędne uzgodnienia i załączniki. Zakres zamówienia obejmuje także pełnienie nadzoru autorskiego podczas procedury ubiegania się o pozwolenie na budowę, nadzoru autorskiego podczas budowy urządzeń objętych dokumentacją projektową oraz wykonanie jednej aktualizacji kosztorysu inwestorskiego
3. Do opracowującego dokumentację projektową należy obowiązek opracowania operatów wodnoprawnych, karty informacyjnej, raportu oddziaływania na środowisko i innych (w razie potrzeby).
4. Szczegółowy opis przedmioty zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami.

Opracowana dokumentacja projektowa musi być zgodna z zasadą „nie czyń znaczącej szkody” - zasadą DNSH, analizą spełniania zasady „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) nr 2020/852, z uwzględnieniem wskazanego zakresu prac i charakteru inwestycji.

Szczegółowy opis w dziale IV SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378015,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIO SYSTEMY Marta Werońska 05-250 Radzymin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242448899

7.3.3) Ulica: ul. Juliusza Kossaka 18

7.3.4) Miejscowość: Radzymin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-250

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

nie dotyczy
2025-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi