Modernizacja nawierzchni alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie (między: pasem 55 i pasem 38 oraz pasem 54 i pasem 37).

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00432177
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00432177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-19 11:06
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca9697fc-7d5a-4104-a80b-8b1d39848dd7
Identyfikator
6762590500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

AG SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
340 710 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00432177 z dnia 2025-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie (między: pasem 55 i pasem 38 oraz pasem 54 i pasem 37).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie (między: pasem 55 i pasem 38 oraz pasem 54 i pasem 37).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca9697fc-7d5a-4104-a80b-8b1d39848dd7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026157/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacji nawierzchni alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, było przewidziane w Ogłoszeniu o zamówieniu publicznym nr 2025/BZP 00160115 z dnia 24.03.2025 r., Sekcja nr IV (Biuletyn Zamówień Publicznych), gdzie przedmiotem zamówienia była „Budowa kanalizacji opadowej w alei głównej (odc. L48 do L50.1) wraz z modernizacją nawierzchni alei głównej wzdłuż wykonanej kanalizacji i modernizacją nawierzchni alejek bocznych (miedzy: kwaterą XIIb i pasem 56, oraz pasem 56 i pasem 55) oraz roboty przygotowawcze pod budowę oświetlenia wzdłuż alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie” P – 5 / TP / 2025. Szacunkowa wartość zamówienia wynosiła wówczas 862 894,43 zł netto, w tym na zamówienie podobne przewidziano 287 631,48 zł netto.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P–22/WR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 246746,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja nawierzchni alei głównej na odcinku między: pasem 55 i pasem 38 oraz pasem 54 i pasem 37, a także na fragmencie między pasem 53 i pasem 36 oraz roboty przygotowawcze pod budowę oświetlenia i światłowodu wzdłuż modernizowanego fragmentu alei głównej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie”.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do IWZ),
3.2.2. Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do IWZ),
3.2.3. STWiORB (załącznik nr 6 do IWZ),
3.2.4. Przedmiarze (załącznik nr 7 do IWZ). Zamawiający informuje, że niniejszy załącznik załącza do SIWZ w dwóch formatach: plik PDF do odczytu w programie komputerowym np. Adobe Acrobat Document oraz plik XML do odczytu w programie komputerowym np. NORMA, ZUZIA,
3.2.5. Dokumentacji (załącznik nr 8 do IWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AG SYSTEM SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772273586

7.3.3) Ulica: Senatorska 15

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-105

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 340710,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane