Zakup i dostawa sprzętu serwerowego.

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00432238
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00432238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-19 11:21
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-591b1431-00a7-4c2a-9b73-56f68ccfb277
Identyfikator
6762590500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Serwery

Wykonawcy

1 przyznane

"COMTEGRA" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
485 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00432238 z dnia 2025-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu serwerowego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu serwerowego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-591b1431-00a7-4c2a-9b73-56f68ccfb277

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026157/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakupy inwestycyjne –informatyczne (serwery).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie prowadzone uprzednio w trybie podstawowym (P-20/TP/2025) zostało unieważnione z przyczyn wskazanych w art. 255 pkt 1 ustawy, tj.: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty – co stanowi okoliczność przewidzianą w art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), dla udzielenia zamówienia z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P–23/WR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sprzętu serwerowego:
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4a, 4b, 4c do IWZ),
3.2.2. Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do IWZ),

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comtegra S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511915544

7.3.3) Ulica: Puławska 474

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-884

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-28

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wykona przedmiot umowy w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy, lecz nie później niż do 28.11.2025 r., w zależności który z terminów nastąpi wcześniej.
2025-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy