„Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w miejscowości Jaczów”

GMINA JERZMANOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00432486
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00432486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-19 12:10
Lokalizacja
Jerzmanowa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b609699-aecb-438a-962f-3b260fd83b90
Identyfikator
6931940524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

"TOLIMA"S.C. LILIA RUDNIK-KURZAWA, MARCIN KURZAWAGłogów, PL · lot 0
1 043 367,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00432486 z dnia 2025-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w miejscowości Jaczów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JERZMANOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-222

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jerzmanowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jerzmanowa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jerzmanowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w miejscowości Jaczów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b609699-aecb-438a-962f-3b260fd83b90

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035483/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w miejscowości Jaczów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR-II.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr geod.: 639/3, 640, 643/2, obręb 0003 Jaczów, gm. Jerzmanowa. Całość zadania obejmuje następujące działania: budowę dwóch trybun dla kibiców, dwóch wiat dla zawodników rezerwowych, zagospodarowanie terenu, przebudowę boiska, przebudowę schodów oraz reprofilację skarpy na działce drogowej. Przewiduje się wykonanie: utwardzonych dojść do trybun; budowę chodnika dla osób niepełnosprawnych wraz z rozbiórką istniejących schodów; budowę muru oporowego; reprofilację /niwelację istniejącej skarpy z regulacją istniejącego ogrodzenia; budowę dwóch trybun z miejscami siedzącymi dla 104 osób każda, budowę dwóch wiat dla zawodników rezerwowych po 10 miejsc siedzących każda, wymianę dwóch bramek piłkarskich na nowe.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 - dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1043367,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1150558,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1043367,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOLIMA s.c. L. T. Kurzawa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6930008312

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1043367,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10
2025-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane