Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku

Powiat Opolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00434148
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00434148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-22 10:00
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0872eabc-8498-4ead-a22a-fff47014ae5c
Identyfikator
7171705099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TabliceZnaki i podobne elementyOznakowanieTrwałe znaki informacyjneUsługi gospodarki odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00434148 z dnia 2025-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 4

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 827 22 60

1.5.8.) Numer faksu: 81 827 22 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@opole.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl/pn/opole-lublin/demand/230553/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0872eabc-8498-4ead-a22a-fff47014ae5c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00434148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KTD.272.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie oraz dostawę tablic rejestracyjnych do siedziby Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim przy ul. Lubelskiej 4, 24-300 Opole Lubelskie oraz odbiór i utylizację wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych.
W zakresie zamówienia są następujące rodzaje tablic:
1) Tablica samochodowa zwyczajna jednorzędowa i dwurzędowa
2) Tablica samochodowa indywidualna jednorzędowa
3) Tablica samochodowa zwyczajna jednorzędowa i dwurzędowa koloru zielonego
4) Tablica samochodowa indywidualna jednorzędowa koloru zielonego
5) Tablica samochodowa zabytkowa jednorzędowa i dwurzędowa
6) Tablica samochodowa zabytkowa jednorzędowa zmniejszona
7) Tablica samochodowa profesjonalna jednorzędowa i dwurzędowa
8) Tablica samochodowa tymczasowa jednorzędowa i dwurzędowa
9) Tablica do oznaczania samochodów osobowych przeznaczonych do zawodów sportowych
10) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona
11) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona koloru zielonego
12) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona tymczasowa
13) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa)
14) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa)
15) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego
16) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa) koloru zielonego
17) Tablica motocyklowa zabytkowa (dwurzędowa)
18) Tablica motocyklowa profesjonalna (dwurzędowa)
19) Tablica motocyklowa tymczasowa (dwurzędowa)
20) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa)
21) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego
22) Tablica motorowerowa zabytkowa (dwurzędowa)
23) Tablica motorowerowa profesjonalna (dwurzędowa)
24) Tablica motorowerowa tymczasowa (dwurzędowa)
25) Wtórniki tablic – do oznaczania wszystkich pojazdów

Szacunkowa ilość tablic w trakcie trwania umowy:
Tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe razem: 7000 sztuk
Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona razem: 20 sztuk
Tablica motocyklowa razem: 700 sztuk
Tablica motorowerowa razem: 300 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 30195000-2 - Tablice

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

34928472-7 - Oznakowanie

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 6) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2025-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy