Budowa zespołu dwóch prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju

JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00434187
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00434187/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-22 10:08
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d1018f3-c058-4ed9-ad51-62b37a416024
Identyfikator
6332141283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzachRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00434187 z dnia 2025-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zespołu dwóch prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276850629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 17 D

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jzk.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jzk.jastrzebie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zespołu dwóch prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d1018f3-c058-4ed9-ad51-62b37a416024

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00434187

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046678/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Połomskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00390816

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.270.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 402927,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu dwóch prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna, załącznik nr 11 do SWZ – Plan sytuacyjny – zakres do wykonania (2 obiekty – roboty budowlane) oraz załącznik nr 12 do SWZ – Plan sytuacyjny – zakres do wykonania (roboty elektryczne) oraz Przedmiar robót, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia stanowi częściową realizację dokumentacji projektowej pn.: „Budowa cmentarza komunalnego- budowa kompleksu kolumbariów”– zatwierdzonej decyzją Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój nr 88/2025 z dnia 07.04.2025 r.
2. Sposób wykonania kolumbariów – wymaga się wykonania powierzchni prefabrykatów betonowych bez dodatkowych warstw tynkarskich. Założeniem głównym jest osiągnięcie wysokiej jakości powierzchni prefabrykatów betonowych, gładkich. Powierzchnia, którą zamierza się osiągnąć zwana jest popularnie betonem architektonicznym. Kolor betonu szary. Elementy prefabrykowane będą pokryte impregnatem do betonu w celu dodatkowego uszczelnienia powierzchni przed opadami atmosferycznymi.
3. Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do zarządzenia nr Or-IV.0050.382.2022 Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 8 czerwca 2022 r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni Gminy Jastrzębie-Zdrój poprzez przyjęcie standardów ochrony drzew.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona w postępowaniu podlegała odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2025-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane