Dostawa papierów rejestrujących do urządzeń medycznych

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00434342
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00434342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-22 10:44
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed9b098f-b19c-43f7-939d-eb6aef5442e1
Identyfikator
7122429274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

Wykonawcy

3 przyznane

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp. K.Zabrze, PL · lot 0
12 118,04 PLN
Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.Zabrze, PL · lot 1
1510,83 PLN
MedicomZabrze, PL · lot 2
39 813,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00434342 z dnia 2025-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa papierów rejestrujących do urządzeń medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029234

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 16

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-081

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@usk1.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spsk1.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spsk1.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa papierów rejestrujących do urządzeń medycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed9b098f-b19c-43f7-939d-eb6aef5442e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00434342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084727/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.42 71. Artykuły laboratoryjne, papiery rejestrujące

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357671

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EO/EZ-2734/49/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Papier do EKG, rozm.: 112mm x 25mb, kratkowany, do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Ascard A4
Papier do EKG, rozm.: 50mm x 25 mb, termiczny, kratkowany, kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem Philips HeartStart XL
Papier do defibrylatora, rozm.: 50mm x 26mb, termiczny, z nadrukiem, kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego defibrylatorem Lifepack 20E
Papier do KTG, rozm.: 150mm x 100mm x 150 szt., składanka z nadrukiem do posiadanego przez Zamawiającego aparatu typu M 1911/A
Papier do EKG, rozm.: 58mm x 25mb, kratkowany, termoczuły, do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Ascard B5
Papier do defibrylatora, rozm.: 90 x 90 x 200, termiczny, z nadrukiem, kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego z defibrylatorem ZOLL M
Papier do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora EFFICIA DMF100 szer. 50mm dł. 20m
Papier do EKG do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Medtronic 9790, rozm. 110 x 150 x200
Papier do EKG do posiadanego przez Zamawiającego aparatu MR Gold Aspel rozm. 210 x 20

4.5.3.) Główny kod CPV: 22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

4.5.5.) Wartość części: 13429,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Papier do KTG, rozm.: 143mm x 150mm x 300 szt., Blatt, bez nadruku, do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Sonicaid Meridian 800
Papier do defibrylatora BeneHeart D6 firmy Mindray rozm. 80x20
Papier do defibrylatora MEDIANA D700 Chart EKG rozm. 80-70-16R
Papier do Posiadanego przez Zamawiającego videoprintera Mitsubishi K95HG, błyszczący, rozm. 110mm x 18m, oryginał
Papier rejestrujący do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora EMTEL DEFIMAX PLUS, z nadrukiem, romz. 57 mm x 20 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

4.5.5.) Wartość części: 1852,73 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Papier do USG, rozm.: 110mm x 20mb, termoczuły, do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Mitsubishi K-65HM
Papier do USG, rozm.: 110mm x 20mb, termoczuły, do posiadanej prze zamawiającego drukarki typu Sony II UPP 110 HD
Papier do posiadanego przez Zamawiającego defibrylatora Life Pack 12, z nadrukiem, rozm. 107x23
Papier do USG, rozm.: 110mm x 18mb, termoczuły, do posiadanej przez zamawiającego drukarki typu Sony II UPP 110 HG, wysoki połysk, oryginał

4.5.3.) Główny kod CPV: 22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

4.5.5.) Wartość części: 79621,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12118,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13135,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12118,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: pl

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12118,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1510,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2813,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1510,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: pl

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1510,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39813,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42183,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39813,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medicom

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: pl

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39813,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy